Koupelny

Dokonalá souhra tvarů i barev: Umyvadlo YARD s podomítkovou baterií jako designový šperk každé koupelny

Od   | 

Umyvadlo s baterií jsou nedílnou součástí každé koupelny a často je bereme jako samozřejmost. Jejich důležitost si uvědomíme mnohdy až v momentě, kdy tato dvojice esteticky neladí, anebo je její používání nepohodlné. V horším případě se může stát obojí naráz. A právě na to myslí designéři firmy RAVAK a k umyvadlům rovnou doporučují vhodné baterie. Například ke kolekci umyvadel YARD jsou vhodné podomítkové baterie z řady Espirit a Eleganta.

Výsledkem je dokonalý set umyvadla s baterií, který tvoří nejen v minimalisticky pojaté koupelně vyvážený celek. Ani funkčnost nezůstává pozadu, proto je osobní hygiena i v sebemenším prostoru pohodlná a příjemná.

Umyvadla jsou vhodná i do malého prostoru. Zdroj: RAVAK

Výběr z několika možností

Celkem můžeme vybírat z pěti různých variant umyvadel a dle rozměru a tvaru následně zvolíme i podomítkovou baterii. Zatímco umyvadlo je vždy bílé, baterie může být v provedení Chrome, White Velvet, Black Matt, Graphite Brushed, nebo Rose Gold Brushed. Harmonii celku dotváří designová upevňovací konzole. Je jen na uživateli, zda dá přednost výrazné kombinaci černo-bílá, nebo jemnějšímu provedení chrom-bílá nebo elegantní celobílé.

K umyvadlu jsou navrženy i podomítkové baterie. Zdroj: RAVAK

Mnoho výhod pro uživatele

Nabízené řešení má pro uživatele řadu výhod. Tou hlavní je, že nemusí složitě vybírat oba zařizovací předměty a zkoušet, zda k sobě designově ladí a zda fungují jako celek. Designérská dvojice Vrtiška a Žák díky mnoha zkušenostem navrhla řešení, které je ideální do každé koupelny. Stačí ho jen objednat.

Fotogalerie:

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login