Technika v domácnosti

Vyprat, vysušit: Moderně, s prémiovými funkcemi

Od   | 

Že vás pračka a sušička už nemají čím překvapit? A co takhle naprosto tichý chod, automatický dávkovač pracího prostředku i aviváže, který vydrží skoro měsíc, parní program pro minimalizování nutnosti žehlit nebo možnost naskenovat štítek a vytvořit si tak virtuální šatník a „cedulku“ konečně bez milosti odstřihnout a vyhodit, ale mít tak stále po ruce údaje k praní a sušení?

Přesně takové spotřebiče nyní nově nabízí značka Hoover, a to pod názvem H-WASH 500 a H DRY 500. Pračka nabízí především design a kvalitu. Automatické dávkování pracího prostředku a aviváže Care Dose vám usnadní práci až na 21 cyklů, díky čemuž značně ušetříte prací prostředek, kterého si pračka vezme vždy jen tolik, kolik opravdu nutně potřebuje. Úsporný, ale výkonný invertorový motor zajistí, že vás při chodu spotřebič neruší a i odstřeďování funguje lépe. Kompletní sada 9 pečujících cyklů včetně rychlých se postará o každý typ prádla, včetně programu pro alergiky nebo výkonného šetrného programu, který skvěle vypere prádlo už na 30°C.  Parní program hloubkově vyčistí a když vhodně návazně použijete šetrný program v sušičce, většinu prádla nebudete muset žehlit.  Kondenzovanou vodu sbírá sušička do nádoby umístěné přímo ve dveřích, což usnadňuje obsluhu spotřebiče. Program Active Dry za pouhých 20 minut odstraní nepříjemné pachy, bakterie a alergeny a oblečení jemně osvěží.

Wi-Fi a nová digitální platforma hOn

Pračky a pračky se sušičkou řady H-WASH 500 a sušičky H-DRY 500 jsou vybaveny Wi-Fi a nabízí spojení s aplikací hOn, která umožní propojit v rámci jedné chytré domácnosti všechny značky Hoover, Candy i Haier. Prostřednictví hOn je možné spotřebič ovládat na dálku a zkontrolovat aktuální stav pracího nebo sušícího cyklu, sledovat statistiky včetně údajů o spotřebě nebo získat tipy k používání a údržbě. Zároveň pračka H-WASH 500 a sušička H-DRY 500 spolu komunikují a samy se synchronizují, aplikace rozpozná zvolený prací cyklus, odstřeďování a množství prádla a rovnou nastaví vhodný program pro jeho sušení. Spotřebiče můžete také ovládat hlasem pomocí aplikace nebo připojením k hlasovým asistentům Google Assistant nebo Alexa, s nimiž jsou kompatibilní.V rámci aplikace hOn najdete funkci Skenování štítku, která je schopna rozeznat symboly na štítku oblečení a navrhnout vhodný cyklus praní nebo sušení. Ten pak spustíte i přímo z mobilního telefonu. Díky tomu si můžete vytvořit virtuální šatnu a otravné štítky z oblečení odstřihnout.

V rámci aplikace hOn najdete funkci Skenování štítku, která je schopna rozeznat symboly na štítku oblečení a navrhnout vhodný cyklus praní nebo sušení.

Redakce doporučuje 

A jaké konkrétní produkty můžeme z výše popsané řady doporučit (na všechny se vztahuje prodloužená záruka 5 let a na motor dokonce 11 let)?

Pračku HWPD 69AMBC/1-S, která zvládne 9 kg prádla, 1600 otáček a koupíte ji za 14 990 Kč.

Pokud dáváte přednost pračce se sušičkou v jednom, pak vyzkoušejte třeba model HDPD4149AMBC/1-S s kapacitou 14+9 kg, který zvládne 1400 otáček a pyšní se hlučností pouhých 53/81/57 dB(A). Prodává se za 19990 Kč.

Více informací najdete ZDE


You must be logged in to post a comment Login