Architektura a design

Vypínače Sedna Design/Elements jako interiérový doplněk

Od   | 

Stylové vypínače a zásuvky SEDNA Design/Elements jsou novinku v oblasti designové elektroinstalace. Nabízeny jsou v ucelené kolekci, která poskytuje vypínače do skandinávského, industriálního i venkovského interiéru. A mnohem víc, ostatně přesvědčte se sami.

Zásuvky a vypínače byly po dlouhou dobu považovány za čistě funkční věc. V moderních interiérech se však počítá každý detail. Naštěstí dnes již můžete mít zásuvky a vypínače, které se doplňují barvami, texturami i materiály použitými v místnosti. Není lepší způsob, jak podtrhnout propracovanost místnosti do nejmenšího detailu.

Nová řada SEDNA Design/Elements nabízí vzhled dřeva, kovu, kamene či skla a může tvořivě doladit vaše návrhy. Technicky řada vyhovuje potřebám moderní domácnosti a jistě zaujmou i vychytané nabíjecí zásuvky USB s držákem na mobil.

Zásuvka-USB s držákem na mobil se rozhodně hodí do každé domácnosti

Katalog přímo pro vás! Najdete ho zde

Skvělým podkladem bude speciální katalog „Style guide“ pro všechny, kteří mají rádi sladěný interiér. Naleznete v něm různé trendy, doporučené materiály a barvy, ke kterým se tyto vypínače perfektně hodí.

 

Pro inspiraci jsme připravili stránky www.vypinac.cz, kde naleznete i další řady vypínačů a zásuvek, vizualizátor s konfigurátorem, inspirativní galerii nebo různé tipy a triky designové elektroinstalace.

 

Více se dozvíte zde 

 

.

You must be logged in to post a comment Login