Inspirace

Vyhrajte boj se zvířecími chlupy a zablácenými tlapkami s Vileda PET

Od   | 
„Maminko, kup mi pejska… mohla bych k Vánocům dostat koťátko…“ Těžko bychom hledali rodiče, kteří tuto větu nikdy neslyšeli. Ať už jste podlehli dětským prosbám, nebo si plníte svůj dětský sen, určitě víte, že mít doma zvířátko přináší nejen hromadu radosti, ale i kupu starostí.

 
 

 
Určitě víte, že pro zvířátko budete potřebovat pelíšek, krmení, občas veterináře a zajistit hlídání po dobu dovolené. Pokud si však pořídíte dlouhosrstou variantu mazlíčka, možná vás nenapadne, kolik starostí budete mít s tím, abyste vyhráli nekonečný boj s všudypřítomnými chlupy. Třeba bílá kočička umí z tmavého oblečení udělat během pár vteřin bílou chlupatinu a vy při odchodu do práce ztrácíte cenné minuty v boji s lepicím válečkem nebo kartáčem na chlupy.
 
 
Pokud tedy váš mazlíček pobíhá doma volně, uvítáte radu, jak vyhrát boj s chomáčky jemné zvířecí srsti. Jednou z variant je využít elektrostatický kartáč Vileda Pet. Je určený pro rychlé a účinné odstranění zvířecích chlupů. Využijete ho určitě také při čistění pohovky, křesla a čalouněného nábytku či koberce. Jeho pryžové štětiny přitahují chlupy elektrostatickým působením a vy se jich tak zbavíte rychle, snadno a šetrně. Rozložení štětin navíc umožní jej použít i v rozích a záhybech, takže nikde nezůstane ani chloupeček (a co si budeme povídat, má-li někdo z rodiny i dlouhé vlasy, nezůstane nikde ani vlásek). Výhodou je i jeho údržba. Po použití ho jednoduše opláchnete pod tekoucí vodou a je opět jako nový a připravený k použití.

Na stejném principu jako kartáč funguje i koště. Zdroj: Vileda

 
Vileda ale ví, že nemáte doma jen čalouněný nábytek a kusové malé koberce. A čistit velkou plochu podlahy jen tímto ručním kartáčem by bylo při nejmenším nepraktické a zdlouhavé. Proto je k dispozici i Vileda PET smeták.  Se stejným principem s ním lze zamést a zbavit se zvířecích chlupů ze všech všech podlahových ploch. I tady při zametání pomáhá elektrostatické působení a i smeták můžete po úklidu jednoduše opláchnout pod vodou.
 

Řada Vileda PET samozřejmě nemůže vyřešit všechny starosti, které péče o mazlíčky přináší. Ale pokud jde o úklid, rozhodně vám pomůže zvítězit.

 
Jenže zvířecími chloupky někdy nepořádek nekončí. Pokud budete mít doma pejska, tak když přijdete z deštivé a tedy i blátivé vycházky musíte ho umýt, aby špína a bláto nebyly všude, kam se podíváte. A v těchto případech existuje také jednoduché řešení. Mikrovláknový ručník z řady Vileda PET. Jeho rozměr je tak akorát, abyste s ním snadno otřeli tlapky a bříško zabláceného miláčka. Vaflovitá struktura ručníku pomáhá odstranit nečistoty z tlapek a kožíšku. Materiál je rychleschnoucí, takže než se vrátíte z další vycházky, bude opět připraven k použití. A když přijde čas, lze jej snadno vyprat v pračce na 60 °C. 

 

 
 
 
 

You must be logged in to post a comment Login