Osvětlení

Vsaďte na moderní vestavné LED osvětlení, které je dnes trendy

Od   | 

Poznejte trend poslední doby v bytovém designu – vestavné osvětlení. Určitě jste ho už viděli, ať už je to běžné vestavné bodové LED osvětlení, nebo například LED panely. Stále častěji se ale objevuje také vestavné (skryté) osvětlení v podobě LED pásků, které jsou umístěny v profilu, a ten je zafrézován do materiálu, takže není vidět. Výsledkem je skrytý zdroj světla, který vypadá skvěle

Vestavná světla do kuchyně

Kuchyně je ideální k použití vestavných světel. Už z podstaty by měla být hlavně funkční, takže například designové lustry do kuchyně rozhodně nepatří – hodí se ale do jídelny. Samotné osvětlení kuchyně doporučujeme silné, aby bylo dobře vidět na přípravu jídla. Výborná jsou LED bodová svítidla, které můžete umístit třeba do sádrokartonu.

Další možností vestavného osvětlení je přímo kuchyňská linka. Klasická zářivka osvětlující desku kuchyňské linky nevypadá dvakrát nejlépe, co myslíte? Doporučujeme proto vyzkoušet vestavné zápustné osvětlení ve formě vestavných LED panelů, nebo přímo LED pásky. Právě LED pásky jsou ideální, protože osvětlují celý prostor, a navíc velmi silně. Bytový designéři je velmi často využívají jako osvětlení kuchyňské linky.

Osvětlení do koupelny

Koupelna je další místností, kde většinou ani není místo na lustry a jiné závěsné stropní osvětlení, navíc se tam vůbec nehodí. Koupelna je naopak ideálním místem pro funkční a minimalistická vestavná svítidla do koupelny. Často se používá například vestavné bodové led osvětlení nebo vestavné LED panely. Hodně záleží na konkrétní realizaci, ale jeden vestavný LED panel většinou vypadá lépe, proto ho doporučujeme. Naopak k bodovému osvětlení se přistupuje, pokud je potřeba rovnoměrně osvítit větší prostor. 

Nezapomínejte na osvětlení šatních skříní a knihoven

Pokud chcete ohromit návštěvu, vsaďte na osvětlení knihoven, šatních skříní, vitrín a podobně. Taková vestavná světla se realizují právě pomocí LED pásků. Většinou to navíc zvládnete i sami, protože LED pásky nejsou nijak složité k zapojení ani samotné instalaci. Doporučujeme rovnou LED pásky, u kterých můžete měnit barvu nebo nastavit stmívání. Potom získá váš interiér jedinečný nádech. Nevíte si rady? Podívejte se na naše konkrétní tipy, kam se hodí LED pásky?

Vsaďte na Ecolite, kupujte českou kvalitu

Věděli jste, že vestavná světla Ecolite pochází z České republiky? Ano, obchodní značka „Ecolite“ patří pod Ecoplanet, tedy firmu sídlící v Bílině. Soustředí se na výrobu světelných zdrojů, jako jsou třeba LED žárovky Ecolite, které stále inovujeposouvá dopředu. Vyrábí prakticky celý sortiment svítidel, tedy nejen vestavná svítidla. Dopřejte si kvalitu, kterou si zasloužíte. 

 


You must be logged in to post a comment Login