Koupelny

Vodovodní baterie Espirit: Voda zkrocená designem

Od   | 

Český výrobce představuje novou kolekci vodovodních baterií charakteristických vyváženou kombinací utilitárních tvarů, nadčasovou elegancí a pěti působivými barevnými odstíny.

Zdroj: Ravak

Design baterií Espirit odkazuje k dosud nepřekonanému tvaru baterií dánského designéra Arneho Jacobsena, které na trhu existují už více než 50 let a představují výzvu pro tvůrce z celého světa. Do milimetru promyšlené poměry kruhových a válcových tvarů baterií Espirit skládají dohromady celek očištěný o vše nepodstatné, nedostižný ve své elementární kráse a funkčnosti.

Kolekce Espirit zahrnuje povrchové úpravy v pěti barvách, a to Black Matt, Graphite Brushed, White Velvet, Rose Gold Brushed a Chrome. K matně černé tak přibyla kartáčovaná grafitově šedá úprava, barva růžového zlata, oblíbená barva lesklého chromu a zcela nový typ matně bílé povrchové úpravy.

White Velvet Is the New White. Povrch White Velvet stojí v čele trendu bílého ladění koupelnových doplňků. Sametový povrch působí příjemně na dotek a v designu koupelen představuje cestu, která neskončí za prvním rohem. Matná úprava je decentně elegantní, nestrhává na sebe pozornost a v kombinaci s bílou sanitou vytváří jednolitý nadčasový celek. Matný bílý povrch vodovodních baterií přináší i praktické výhody, protože schovává bílá rezidua zaschlých vodních kapek.

Zdroj: Ravak

Kolekce Espirit obsáhla komplexní portfolio baterií i technických doplňků k bateriím pro celou koupelnu, od umyvadlových, přes vanové, sprchové, podomítkové, bidetové i termostatické.

S novým setem vodovodních baterií představuje RAVAK i novou spolupráci. Design série Espirit vznikl v tradiční italské výrobě s cílem udržet a rozvíjet originální evropskou produkci.

Zdroj: Ravak

 

Baterie Espirit jsou k dostání ZDE 

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login