Koupelny

Na vodě jako doma: Zářivá hvězda českého sportu Josef Dostál ambasadorem Geberit AquaClean

Od   | 

Špičkový rychlostní kanoista a úspěšný medailista Josef Dostál podává výjimečné sportovní výkony na vodě. Momentálně směřuje veškeré úsilí na získání životní formy. Své jméno spojil s Geberit AquaClean jako nový ambasador a nadšený majitel sprchovacího WC.

Přirozený způsob hygieny

Geberit přináší užitečné inovace koupelen a dbá na vysokou kvalitu výrobků. To platí samozřejmě také pro oblast sprchovacích WC. „Mám rád moderní technologie, které na sebe zbytečně neupozorňují a esteticky doplňují interiér. Sprchovací WC AquaClean Mera odpovídá mé představě o nadčasovém designu. Snadno se ovládá a každý den mi přináší pocit pohodlí. Neznám lepší a přirozenější způsob osobní hygieny,“ vysvětluje Josef důvody, proč je spokojeným uživatelem Geberit AquaClean a rozhodl se pro náš nejlepší model.

Sprchovací WC Geberit AquaClean Mera poskytuje každodenní svěžest díky příjemně teplému proudu čisté vody. Zdroj: Geberit

Snadné ovládání s mobilní aplikací

Kromě vyladěných komfortních prvků jako je patentovaná technologie sprchování WhirlSpray, osoušení, bezdotykové zavírání a otevírání, odsávání zápachu a mimořádně tiché splachování náš nový ambasador také oceňuje pohodlné ovládání přes mobilní aplikaci Geberit Home. Nastavení funkcí sprchovacího WC přesně podle osobních preferencí je na mobilním telefonu hračkou.

Zdroj: Geberit

Podívejte se na video – na toaletu více zblízka ZDE

 

Unikátní záběry z atraktivního prostředí loděnice na Vltavě a zajímavé momenty spolupráce Geberit & Dostál ke zhlédnutí na www.geberit-aquaclean.cz/josefdostal, na Facebooku Geberit CZ a na sociálních sítích Josefa Dostála.

 

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login