Inspirace

Víte, jak na úspěšný prodej nemovitosti?

Od   | 

Jedna věc je svou nemovitost prodat. Chcete ji však prodat úspěšně v co nejkratší době a s co nejvyšším ziskem? Ve spolupráci s realitní kanceláří Keller Williams jsme se podívali, jak na to.

Důkladnou přípravou k vyšším ziskům

Úspěšný prodej nemovitosti je především o tom, prodat ji za co nejvyšší cenu. Lidé si však často neuvědomují, jak moc záleží na prvním dojmu a s ním na celkové prezentaci prodávaného objektu.

V prezentacích nemovitostí na realitních serverech se tak můžeme často setkat s nemovitostmi, které vypadají jako z hororu!

Přitom by stačilo věnovat přípravě a prezentaci trochu práce a z nemovitosti, které se každý na první pohled lekne, se může stát žádané místo s puncem luxusu.

Co je homestaging?

Homestaging je příprava nemovitosti na prodej a to primárně z estetického hlediska. Nejedná se o žádný velký bytový design. Home stageři většinou pracují s dostupným materiálem a z nemovitosti vytváří neutrální, esteticky příjemný a vizuálně větší prostor, který zaujme co nejširší okruh zájemců.

Kvalitně upravený byt skutečným profesionálem se může prodat až o 36 % dráž než stejný byt, kterému však nikdo péči před prodejem nevěnuje. Rychlost prodeje může kvalitní úprava zvednout až o 78 %.

Kvalitní příprava nemovitosti na prodej však sama o sobě nestačí.

Profesionální fotografie a láska na první pohled

Důležitost prvního dojmu jsme už zmínili. Víte, že ten si však neudělá zájemce na prohlídce, ale už při prvním pohledu na fotografie?

Přípravě samotné nemovitosti tak můžete věnovat kolik času a úsilí chcete, bez profesionálních fotografií, které dovedou prostor lákavě zachytit, může být veškerá práce zbytečná.

Profesionální fotograf pracuje nejen s profi vybavením, ale především má dostatek zkušeností, díky kterým dovede prostor zachytit v tom nejlepším světle (a to i doslova).

Rozdíly mezi profesionální prezentací a domácí fotkou z mobilu jsou skutečně důrazné. Profesionálně vyfotografovaná nemovitost se prodá v průměru až o 36 % rychleji a současně si můžete dovolit nasadit i vyšší cenu, o které mají při profi prezentaci zájemci menší tendence smlouvat.

Chcete dobře prodat? Vybírejte makléře, který vám se vším pomůže

Realitní kancelář Keller Williams má nejen mnoho zkušených makléřů, ale také profesionálních home stagerů, fotografů, filmařů i markeťáků, kteří se všichni podílejí na tom, aby se vaše nemovitost prodala nejen rychle, ale především za co nejvíc peněz. Pokud chcete prodat skutečně dobře, neváhejte se na Keller Williams se svou nemovitostí obrátit.


You must be logged in to post a comment Login