Inspirace

Virtuální studio HomeInCube: Moderní technologie a nové informace

Od   | 

Ne každou věc je možné natočit, a tak jsem se rozhodli vytvořit virtuální studio, ve kterém naše dobře míněné rady a postřehy budeme doprovázet fotografiemi. Není totiž nic lepšího, než si informace, které slyšíme, propojit i s vizuálním vjemem.

A tak vznikla myšlenka vytvořit virtuální studio – od nápadu k realizaci uběhlo několik měsíců a my máme velkou radost, že se naše sny proměnily v realitu. 

Cesta je cíl

Nejprve bylo třeba vymyslet, jak bude studio vypadat. Pomohl název HomeInCube (Domov v kostce), který jsme promítli do dekorace – kostek, které nám ze dřeva vyrobil šikovný truhlář. Máme několik velikostí, takže můžeme kostky na sebe skládat podle libosti.

Díky Primalexu jsme mohli kostky natřít v barvách našeho loga.

A barvy? Jednoznačně v odstínech našeho loga  – vybrali jsme je od firmy Primalex, kde nám v Domově barev namíchali přesně naši růžovou a fialovou a my jsme je společně s dětmi natřeli na dřevěný povrch. Jasně, že na každou stranu jinou, to proto, abychom je mohli ve studiu kombinovat a hrát si s nimi.

Tohle běžně neuvidíte. Před Lenkou s Karolínou je několik hlav, které radí…

Výsledek zaručen

Nepopíráme, že první natáčení bylo lehce rozpačité, ale další a další už probíhaly hladce a zažili jsme přitom i mnoho legrace. O tom, jak to v reálu vypadá, svědčí fotografie – Lenka s Karolínou na potítku a kolem nich hromada radících hlav. A výsledek? Stoprocentně zaručen, ostatně přesvědčte se sami.

Velké triky do malé koupelny aneb jak se poprat s malou koupelnou

Praktické tipy, jak správně vymalovat a najít vhodnou barvu pro váš domov

Tipy pro správné osvětlení jednotlivých místností


You must be logged in to post a comment Login