Architektura a design

Vířivka. Místo, kam se bude těšit celá rodina

Od   | 

Dříve to byla především večeře, kdy se lidé setkávali, povídali si o tom, co prožili a co je čeká. Díky současné změně životního stylu se dnes už málokdy takto celá rodina potká. Času, kdy spolu příbuzní nebo partneři tráví volné chvíle, je čím dál tím méně. Přitom společně strávené okamžiky jsou pro dobré vztahy to nejdůležitější. Kdy a kde se tedy sejít, abyste si byli blíž a k tomu vás to všechny i bavilo? Ve vířivce.

Z několika průzkumů poslední doby vyplývá, že většina lidí si na sebe ve všední den najde maximálně hodinu času, v lepším případě hodiny dvě. Určitě to sami dobře znáte – osmihodinová pracovní doba, cesta do práce a zpět, případně vyzvednout děti ze školy, zavést je na kroužky. O věcech, které je třeba stihnout udělat doma, nemluvě. To vše zabere mnoho času, který nám pak schází pro klidně strávené chvíle s našimi blízkými. A když už se trocha toho volna najde, většinou jej má každý v jinou denní dobu.

Být spolu je nejdůležitější

Kdysi se celá rodina scházela u jídelního stolu, kde si popovídala, a tím udržovala vzájemnou blízkost a dobré vztahy. Jenže sáhněme si na srdce. Kdy se nám naposledy podařilo setkat se v klidu u společného jídla? „Především díky pracovní vytíženosti, popřípadě volnočasovým aktivitám dětí a jiným povinnostem je mnohdy velmi těžké si najít čas, aby se celá rodina setkala. Od našich zákazníků však mnohdy slýchávám, že je to právě vířivka, kde se všichni setkávají nejčastěji a k tomu i rádi. Že se tak pro mnohé z nich stala nedílnou součástí rodinného života,“ dodává Kateřina Kadlecová, spolumajitelka a ředitelka společnosti USSPA, která se na výrobu vířivek specializuje téměř 25 let. „Mnozí z nich také říkají, že je to mnohdy i jediným místem, kdy se doví i nějaké ty novinky ze školy,“ což s úsměvem potvrzuje i ona sama.

Produktový tip: Vířivka Columba iN – absolutní komfort až pro 7 lidí

Relaxace a zážitek v jednom

Máte velkou rodinu, nebo byste občas rádi relaxovali se svými přáteli? Pak je pro vás Columba iN ideálním typem vířivky. Nabízí nejen velkorysý prostor až pro sedm lidí, ale také co místo v ní, to jiná forma hydroterapeutické masáže. Vystřídáte-li tedy všechny pozice, dostane se vám nejkomplexnější masáže celého těla.

Více o ní a dalších typech naleznete na stránkách USSPA či na jednom ze čtyř showroomu v Praze, Brně, Ostravě nebo Dolní Dobrouči. A že ještě váháte? Nevadí! Ve zmiňovaných showroomech si po domluvě můžete vířivky dokonce vyzkoušet.

 

Více také zde

 


You must be logged in to post a comment Login