Inspirace

VIDEO: Vyhrajte boj se zvířecími chlupy i bahnem

Od   | 

Asi tušíte, že mít doma zvířátko, přináší nejen hromadu radosti, ale i nějaké ty starosti. Jednou z každodenních je boj s chlupy a nepořádkem, který přinesou z venku. Přinášíme jednouché tipy, jak tento boj úspěšně vyhrát. A protože máme zvířátka doma, vyzkoušeli jsme za vás a opravdu fungují!

S kartáčem, koštětem i speciálním ručníkem z kolekce PET od Viledy budete mít doma stále čisto.

Jak vyhrát boj s chomáčky jemné zvířecí srsti? Jednou z variant je využít elektrostatický kartáč Vileda Pet. Je určený pro rychlé a účinné odstranění zvířecích chlupů. Využijete ho určitě také při čistění pohovky, křesla a čalouněného nábytku či koberce. Jeho pryžové štětiny přitahují chlupy elektrostatickým působením a vy se jich tak zbavíte rychle, snadno a šetrně. Rozložení štětin navíc umožní jej použít i v rozích a záhybech, takže nikde nezůstane ani chloupeček (a co si budeme povídat, má-li někdo z rodiny i dlouhé vlasy, nezůstane nikde ani vlásek). Výhodou je i jeho údržba. Po použití ho jednoduše opláchnete pod tekoucí vodou a je opět jako nový a připravený k použití. K dispozici je i Vileda PET smeták.  Stejným principem s ním lze zamést a zbavit se zvířecích chlupů ze všech všech podlahových ploch. I tady při zametání pomáhá elektrostatické působení a i smeták můžete po úklidu jednoduše opláchnout pod vodou.

Kartáč skvěle odstraní chlupy z pohovky, deky nebo koberce.

Pokud budete mít doma pejska, tak když přijdete z deštivé a tedy i blátivé vycházky musíte ho umýt, aby špína a bláto nebyly všude, kam se podíváte. A v těchto případech existuje také jednoduché řešení. Mikrovláknový ručník z řady Vileda PET. Jeho rozměr je tak akorát, abyste s ním snadno otřeli tlapky a bříško zabláceného miláčka. Vaflovitá struktura ručníku pomáhá odstranit nečistoty z tlapek a kožíšku. Materiál je rychleschnoucí, takže než se vrátíte z další vycházky, bude opět připraven k použití. A když přijde čas, lze jej snadno vyprat v pračce na 60 °C. 

 

Kolekci Vileda PET koupíte ZDE

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login