HIC na lovu

VIDEO: Vybíráme elektrokolo. Na nákup, do práce, nebo do lesa?

Od   | 

Rozhodly jsme se, že se začneme víc pohybovat, což nám nejen prospěje, ale zároveň ušetříme za benzín. Jak? Začneme jezdit na elektrokole – ten kdo nás zná blíž ví, že rády jezdíme, ale vzhledem k věku, pracovnímu vytížení i vzdálenostem, už nechceme nechat vše jen na našich nohách. Vyrazily jsme si vybrat elektrokolo a vás seznámíme se základním členěním a dozvíte se, na co se při koupi ptát.

Skládací – Fold 1.2

Praktická skládačka se zadním nábojovým motorem a baterií umístěnou za sedlovou trubkou. Snadné složení i rozložení během chvíle. Má průměr kol 20“ a je k dostání v rámové velikosti 15“.

Městská – Tour 5.3

Elegantní městské elektrokolo středovým motorem Bafang M200 a baterií plně integrovanou v rámu. Jako doma se cítí na silnicích a zpevněných cestách. Najdete na něm pohodlné sedlo a kompletní výbavu: blatníky, světla, nosič nebo stojánek.

Trekingová – Road 3.3 W

Dámské trekingové kolo na pohodové výlety po cyklostezkách a zpevněných cestách. Výborně sedí i na silnici. Má zadní motor, baterii integrovanou v rámu a velikost kol 28“. Díky snížené rámové trubce je na něj snadný nástup.

Krosová – Cross 4.3 W

Krosové elektrokolo pro ženy se snadným nástupem a elegantní designem. Najdete na něm zadní nábojový motor, baterii umístěnou v rámu, ale třeba i kotoučové brzdy nebo pohodlné sedlo MTF Comfort Lady s odpruženou sedlovkou.

Horská – Mount 6.3 W

Horák pro všechny dámy, které rády vyrazí s elektrokolem i do těžšího terénu. Má osvědčený středový motor Max Drive, kvalitní hydraulické kotoučové brzdy Shimano, odpruženou vidlici SR Suntour a další prémiové komponenty. Horní rámová trubka je snížena, takže je na něj snazší nástup. K dostání je také v rámové velikosti 16“, takže je vhodné i pro ženy menší postavy.

 

VÍCE INFORMACÍ O ELEKTROKOLECH NAJDETE TAKÉ ZDE

 

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login