Koupelny

VIDEO: Na toaletu bez toaletního papíru

Od   | 

Praní, vaření nebo úklid – to jsou domácí práce, se kterými nám už běžně pomáhají inteligentní technologie. Šetří náš čas, snižují spotřebu elektrické energie a pomáhají udržovat čistou a pohodlnou domácnost. Cílem společnosti GROHE, předního světového výrobce sanitárních zařízení, je činit váš každodenní život jednodušším a pohodlnějším. Dokonalým příkladem je sprchová toaleta Sensia Arena, která se díky inteligentním technologiím stane klenotem vaší moderní koupelny.

  • Inovativní technologie pro čistou a pohodlnou domácnost
  • Chytré funkce, které usnadňují každodenní použití a čištění sprchové toalety
  • Snížení zátěže na životní prostředí díky omezení spotřeby toaletního papíru

Pět rolí sprchové toalety GROHE Sensia Arena, které zlepší váš každodenní život

#1 Úklidový pomocník:  Pořízením sprchové toalety GROHE Sensia Arena můžete agresivní čisticí prostředky a neestetické WC kartáče schovat do kouta. Speciální povrchová úprava, mísa bez okrajového splachovacího kruhu a mimořádně efektivní splachování prakticky znemožňují přichycování nečistot.

#2 Bojovník proti zápachu: Voňavá koupelna pro všechny. Sprchová toaleta GROHE Sensia Arena je proto vybavena sofistikovaným extrakčním systémem, který zachycuje nepříjemný zápach v míse. Vzduch zachycený speciální vrstvou je poté pročištěn aktivním uhlíkovým filtrem a vypuštěn zpět do koupelny. Nepříjemný zápach už tak bude navždy patřit minulosti. Speciální glazura HyperClean s pomocí iontů stříbra nekompromisně likviduje až 99,99 % všech bakterií.

Zajištěn je odtah zápachu mimo místnost

#3 Gentleman: Zase někdo nesklopil prkénko? Nebo snad zapomněl spláchnout? Sprchová toaleta GROHE Sensia Arena tomu učiní definitivní přítrž. Poklop a sedátko toalety se díky pohybovému senzoru sklápí a otevírá automaticky, aniž byste se jich museli dotýkat. Efektivní splachovací systém pak pokaždé spolehlivě pohltí veškerý obsah mísy a na vyžádání je k dispozici také v plně automatické variantě.

Toaletní prkénko se při příchodu zvedne a po použití zase samo zavře

#4 Noční průvodce: Pokud se v noci rozhodnete podniknout dobrodružnou výpravu do koupelny potmě, bude vám na cestu svítit noční osvětlení sprchové toalety GROHE Sensia Arena. Nebudete tak muset rozsvěcet koupelnové světlo, které vás pokaždé oslní a spolehlivě zažene i poslední zbytky hlubokého spánku. Dobrou zprávou pro váš spánkový cyklus je zároveň fakt, že splachovací systém Triple Vortex je výjimečně tichý.

#5 Minimalista: Méně je někdy více. A pro toaletní papír to platí určitě. Jedním z důvodů, proč jsou sprchové toalety čím dál tím populárnější, je snížená spotřeba toaletního papíru. Čtyřčlenné domácnosti dokáže očista tekoucí vodou namísto papíru ušetřit neuvěřitelných 15 kilogramů toaletního papíru ročně.

Elegantní tvar toalety sluší každé koupelně

GROHE Sensia Arena – nový rozměr osobní péče
Sprchová toaleta GROHE Sensia Arena vám zprostředkuje doposud nepoznanou úroveň osobní péče, kterou si navíc budete moci zcela přizpůsobit podle sebe. A co se týče vzhledu, ani tam sprchová toaleta GROHE Sensia Arena nijak nezaostává. Její citlivý a minimalistický design naopak dokonale doplní každou moderní koupelnu. Pokud však chcete revoluci v osobní hygieně nejdříve vyzkoušet, nabízí společnost GROHE také manuální bidetová sedátka, která přináší funkci bidetu v cenově dostupnější podobě. Nasazení bidetového sedátka je otázkou několika okamžiků, takže se jedná o ideální řešení pro nájemní byty nebo hotely.

 

VÍCE TAKÉ NA GROHE.CZ


You must be logged in to post a comment Login