Architektura a design

VIDEO: SAPELI UNLIMITED – tvůrčí prostor pro vaše originální nápady

Od   | 

V rámci nového konceptu, byl otevřen prémiový showroom SAPELI UNLIMITED, který není pouze obyčejným prodejním místem, ale má být především tvůrčím prostorem, ve kterém mohou světlo světa spatřit originální nápady. Nová platforma nabídne zákazníkům poradenství krok za krokem a zároveň se stane jediným místem, kde bude možné zakoupit oceňované designové dveře Muteo.

K vidění tu jsou i dveře Muteo, které nepotřebují kliku

Prémiový koncept SAPELI UNLIMITED je určen nejen pro odborníky ze světa architektury a designu, ale i pro všechny, kteří se zajímají o interiérový design. Přináší individuální péči o každého zákazníka počínající návrhem technologických a konstrukčních řešení dveří dle konkrétních představ. Součástí konceptu je i design bar, který obsahuje až čtyři stovky reálných vzorků povrchů, skleněných výplní, klik, hran, závěsů nebo třeba posuvných systémů. S pomocí interaktivní aplikace si zákazníci následně mohou promítnout finální návrh dveří na přítomném LED panelu a vidět je přímo na místě v životní velikosti.

V design baru najdete až 400 vzorků reálných povrchů dveří, skleněných výplní, klik ad.

Prémiový showroom SAPELI UNLIMITED je otevřen každý všední den od 9.00 do 17.00 v budově Butterfly v pražském Karlíně, na adrese Pernerova 42, Praha 8. Otvírací doba je však s ohledem na koncept projektu po individuální domluvě flexibilní.

 

Více informací o konceptu SAPELI UNLIMITED naleznete ZDE

 


You must be logged in to post a comment Login