Technika v domácnosti

VIDEO: Radiátor Zehnder Charlston patří k nejprodávanějším modelům

Od   | 

Hledáte nadčasový design radiátoru? Pak vás rozhodně zaujme Zehnder Charlston, který se hodí nejen do moderního, ale i do klasického stylu interiéru. Přesvědčte se sami v naší krátké video reportáži.

Designové radiátory Zehnder Charleston – originál mezi ocelovými článkovými topnými tělesy. Přesvědčují svým nadčasovým designem, nepodléhajícím měnícím se trendům, vhodným pro klasický i moderní styl. Poskytují příjemné sálavé teplo, které promění váš obytný prostor v oázu dobré pohody. Jejich článková konstrukce a hladký povrch umožňují snadné čištění. Vytápění bez víření prachu a tvorby bakterií je zdravější nejen pro alergiky. Žádné jiná topná tělesa nejsou tak variabilní. Široká škála rozměrů, tepelných výkonů a typů připojení vč. atypického provedení do oblouku, rohového nebo s lavicí nabízí řešení pro každý interiér. Radiátory Zehnder Charleston jsou ideálním řešení pro nízkoteplotní topné soustavy. Nejmodernější technologie výroby s laserovým svařováním a 2-vrstvým lakováním zaručuje jejich dlouhou životnost.

Dostupné modely: 20 standardních výšek od 250 do 3000 mm, jakákoliv délka (počet článků x 46 mm), 5 hloubek od 62 do 210 mm (2 ž 6-trubkové), v provedení teplovodním i elektrickém, svislém a v některých rozměrech i vodorovném, ve všech barvách Zehnder vč. matného i lesklého průhledného laku Technoline.

 

 

Více informací k radiátoru Zehnder Charleston najdete ZDE

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login