Technika v domácnosti

VIDEO: Pračka se sušičkou ve slim verzi, která navíc vypere 10 kg prádla!

Od   | 

Hledáte pračku se sušičkou ve slim verzi, která navíc vypere 10 kg prádla? Pak zpozorněte. Haier SuperDrum Series 9 má hloubku pouze 46 cm, navíc díky atypické výšce má vstupní otvor průměr 45 cm a buben 60 cm.

A co nás nejvíc zaujalo? Je to velmi tichý chod a minimum vibrací, takže můžete prát i sušit úplně v klidu i v noci, aniž byste rušili sousedy. Kromě přednastavených funkcí se můžete připojit také k aplikace hOn, ve které můžeme vybírat až z 60 přednastavených specializovaných programů. Další, ne zcela běžnou funkcí je SmartDualSpray, která automaticky po každém cyklu praní pračku vyčistí. A co víc? Vnitřní části jsou antibakteriálně chráněny proti plísním a bakteriím. Koupit ji můžete v sít prodejen DatArt, například v obchodním centru Letňany je největší showroom firmy Haier. Více v našem krátkém videu.

 

Podívejte se na naše krátké video

 

Automatické dávkování Smart Dosing

Automatické dávkování Smart Dosing inteligentně vypočítá přesné množství gelového pracího prostředku a aviváže potřebné pro praní, a to na základě hmotnosti vloženého prádla. Zásobník vystačí zhruba na 20 pracích cyklů a díky této chytré technologii lze v pracích prostředcích ušetřit až 33 cyklů ročně! Ne každý je zastánce gelových pracích prostředků, tato pračka se sušičkou umožňuje využití i klasického sypkého pracího prášku s vlastním dávkováním.

Wi-Fi a mobilní aplikace hOn

Prostřednictvím Wi-Fi se připojíte k aplikaci hOn. Ta nabízí kromě možnosti ovládání spotřebiče na dálku také řadu zajímavých funkcí, výběr z až 60 pracích a sušících programů, přehled aktuální spotřeby nebo servisního rádce. Funkce Washing Lens dekóduje symboly praní na štítku vašeho oblečení tím, že štítek nascanuje. Vytvoří tak virtuální šatník a poskytne nejlepší doporučení pro praní jakéhokoliv oděvu. Navíc můžete štítek ustřihnout, pokyny k čištění oblečení vždy dohledáte v aplikaci.

Flexibilní úprava parametrů pracího cyklu

Digitální plně dotykový displej umožňuje kromě nabídky standardních automaticky nastavených programů kompletní nastavení pracího cyklu dle individuálních požadavků. Vyberete si program podle typu prádla (bavlna, syntetika atd.), doporučené parametry si pak sami můžete změnit – tedy nastavíte teplotu, počet máchání, počet otáček odstřeďování a dobu pracího cyklu dle sebe, zároveň si k tomu zvolíte režim sušení. Může tak vše nechat na spotřebiči anebo nastavit podle sebe, když jste limitováni časem.

Profesionální parní čištění a odstranění skvrn dle jejich typu

Program I-Refresh je ideální pro osvěžení oblečení, a to i těch nejdelikátnějších kousků jako je hedvábí nebo vlna. Vysoce účinným a inovativním způsobem pomocí technologie mikroskopických částic páry odstraní pachy, jemný prach, alergeny, sníží pomačkání a změkčí tkaniny. Vyčistit díky nim můžete i oblek, hedvábí nebo kožešinu. Pokud máte prádlo zašpiněné od krve, trávy, vína, džusu, mléka nebo zeminy, můžete na displeji tuto možnost navolit přesně podle typu skvrn a zajistit vyprání prádla s přesným zacílením.

Invertorový motor Direct Motion – úsporný a tichý

SuperDrum Series 9 je vybavena inovativním invertorovým motorem Diret Motion, který je umístěný přímo na ose bubnu, čímž výrazně snižuje vibrace a hluk při praní i sušení. Chod spotřebiče téměř neuslyšíte a navíc je úsporný. Třída energetické účinosti je A/D (praní/sušení).

Pillow Drum s vnitřním osvětlením

Vnitřní strana bubnu SuperDrum Series 9 je tvořena speciálním povrchem ve tvaru polštářků, po nichž prádlo při otáčení bubnu jemně sklouzne a nikde se nezachytí. I ty nejjemnější tkaniny tak zůstanou v perfektním stavu. Vnitřní LED osvětlení bubnu je umístěné prakticky v horní části těsnící gumy, je chráněné proti vniknutí vlhkosti plastovým krytem a prakticky osvětluje celý nerezový buben, abyste v něm už žádné prádlo nezapomněli.

 


You must be logged in to post a comment Login