Inspirace

VIDEO: Netradiční vánoční věnce na dveře

Od   | 

Už vás nebaví běžné vánoční věnce a hledáte jinou dekoraci, která by byla moderní i originální? Přinášíme tři věnce vyrobené z přírodních materiálů, a přestože na nich nejsou vánoční ozdoby bez obav jimi můžete slavnostně ozdobit vchodové dveře. A co víc? Zdobit je mohou i po svátcích, takže celkem snadno zabijete dvě mouchy jednou ranou.

1.Zelený věnec

Obstarejte si větve z dánské kavkazské jedle. borůvčí, buxus, eukalyptus a trnky. Ty naskládejte na sebe a drátkem je pevně připevněte na základ věnce (koupíte v květinářství). Pěkně působí větší průměr. Ti, co preferují ryze přírodní pojetí, doplní věnec šiškami, případně šípky a doplní stuhou. Ideální je zelená nebo hnědá.

Přírodní věnec můžete nechat i po svátcích

2. Červený věnec

Červená neodmyslitelně k Vánocům patří. Připravte si preparované kapradí, eukalyptus, barevný dub, mini šípky a vřes a ty pevně připevněte drátkem k základnímu věnci (zakoupíte v květinářství). Na věnec shora připevněte granátová jablíčka, šišky a červené ozdoby, vhodné jsou třeba z flauše. Výsledek rozhodně potěší nejednou srdce kolemjdoucího.

Červená k Vánocům neodmyslitelně patří

3. Věnec se stuhami

Budete potřebovat si větve z dánské kavkazské jedle. borůvčí, buxus, eukalyptus a trnky. Ty naskládejte na sebe a drátkem je pevně připevněte na základ věnce (koupíte v květinářství). Pěkně působí větší průměr. Připravte velké mašle z bílé stuhy a ty připevněte na drátky, které zapíchnete shora do věnce. Dozdobte bílými nebo stříbrnými hvězdičkami. Následně připevníte stejnou stuhu pro zavěšení na dveře a máte hotovo.

Bíle mašle jsou pro Vánoce netradiční

 

VIDEO NAJDETE ZDE

 


You must be logged in to post a comment Login