Koupelny

VIDEO: Nejmenší spotřeba vody. S ruční sprchou od Hansgrohe je to hračka

Od   | 

Pokud trávíte ve sprše hromadu času, tak máte pravděpodobně vysokou spotřebu vody. Tedy pokud nepoužíváte správnou ruční sprchu. V našem videu se dozvíte, se kterými modely ručních sprch opravdu výrazně ušetříte. To už stojí za to věnovat pár minut svého času a mrknout na video. No ne?

Sprchování dáváme dávno přednost před koupelí ve vaně. Je rychlejší a také šetří vodu. Tedy pokud ve sprše nejste půl hodiny. Ale ani to nemusí vůbec vadit, protože, když máte tu správnou sprchu, pak se můžete sprchovat třeba i hodinu a spotřeba vody bude ve srovnání s běžnými sprchami opravdu mnohonásobně menší.

A které? Ideálně kteroukoliv ruční sprchu od Hansgrohe, protože ty jsou vybavené technologií Eco Smart.

Co to znamená?

Ta zajišťuje, že je spotřeba vody až o 60% menší oproti běžným výrobkům. A nižší spotřeba vody vede navíc k poklesu spotřeby energie. A oboje znamená nižší náklady, a co si budeme povídat, to se jistě hodí.

A jak je to možné?

Uvnitř sprchovací hlavice je průtok snížen pomocí součástky EcoSmart, která zmenší objem průtoku a tím pádem vytéká menší množství vody.

Ale to bude zákonitě znát při sprchování, to nebude příjemné.

Naopak. To vůbec není poznat. Ruční sprchové hlavice jsou vybavené technologií AirPower, která zajišťuje, že se k vodě přimíchává vzduch, a to je velmi příjemné. Navíc většina ručních sprch má možnost přepínání mezi různými proudy já osobně mám ráda intenzivní proud, který probouzí – on se i tak jmenuje – Intenze.

Úspora 60% zní fajn, ale kolik teda vlastně opravdu ušetřím vody?

Spotřeba vody s touto sprchovou hlavicí je 8 litru za minutu, varianty „Green“ sprch Hansgrohe spotřebují dokonce jen 6 l/min! Běžná sprcha má spotřebu 16 l/min a víc. Přesnou spotřebu se dozvíte stránkách www.hansgrohe.cz/kalkulator-uspor kde snadno a rychle pomocí kalkulátoru zjistíte, jak se skutečně projeví použití technologií EcoSmart.

 

 

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login