Návštěvy bytů

VIDEO: Na návštěvě v dřevostavbě na samotě u lesa

Od   | 

Podívejte se s námi do velmi příjemné dřevostavby, která stojí na pozemku s úctyhodnou rozlohou 5 000 m2. Díky tomu bylo možné stavbu navrhnout jako přízemní, nechybí velká okna opticky propojující útulný interiér s okolní přírodou. Nechybí ani koupací jezírko – ostatně vše uvidíte v naší svižné reportáži.

Dřevostavba byla postavená velmi rychle, už za půl roku si sem mohli majitelé stěhovat osobní věci. A protože už před tím bydleli v rodinném domku, moc dobře věděli, co od nového domova vyžadují,  a právě proto je dispozice ušitá přímo jim na míru.

Z prostorného vstupu je možné vejít do klidové zóny nebo naopak do společenské části. Ta je koncipována oproti trendu lehce odlišně. Manželé si totiž nepřáli propojit kuchyni s obývákem, tak jako tomu bývá standardně v novostavbách, ale naopak místnosti oddělit. Proto jsou mezi nimi posuvné dveře, kterými lze místnost oddělit nebo naopak alespoň opticky spojit. Kromě velkých prosklených tabulí zaujme v interiéru okno s širokým parapetem, na kterém lze pohodlně odpočívat – a ani tady nechybí nádherný výhled do přírody. Kromě hlavní ložnice manželů a pokoje pro dceru jsou k dispozici ještě dva další pokoje pro hosty. V domě se nachází jedna velká koupelna s vanou, ze které je výhled na koupací jezírko a jedna menší se sprchovým koutem. 


You must be logged in to post a comment Login