Architektura a design

VIDEO: Konferenční stolky s nápadem

Od   | 

Pořád si nemůžete vybrat konferenční stolek? Přinášíme to nejlepší ze skandinávského designu – tyto stolky mají nápad – poslouží a zároveň budou ozdobou jakéhokoliv interiéru. Stačí si jen vybrat.

Konferenční stolek se nazývá konferenčním stolkem více méně neprávem. Ono se totiž u něj nekonferuje. Sedí se a povídá, kouká se u něj na oblíbený film, poslouchá hudba nebo si u něj čteme. A v těchto častých případech na něj odkládáme – hrnek s kávou, čaj, knihu, brýle, dálkové ovladače a mobil. Z toho bychom mohli usuzovat, že bychom ho měli nazývat stolkem odkládacím. 

A vybírat bychom si ho měli zejména podle užití. Popřemýšlejte, co všechno od toho malého, ale nezbytného partnera sedací soupravy očekáváte, a podle toho volte. Samozřejmě přizpůsobte vzhled i velikost daným podmínkám. Přinášíme nabídku ve skandinávském designu, který je velmi oblíbený pro svou jednoduchost, eleganci i nadčasovost. Stolky mají další přidané hodnoty, o kterých byste možná ani neuvažovali, kdybyste je neviděli. Tyto odkládací stolky zkrátka mají nápad. Nejen je koupíte v showroomu firmy BoConcept.

 

Nejen stolky, můžete koupit ZDE

 

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login