Dětské pokoje

VIDEO: Ekologická řada čisticích prostředků určená pro děti

Od   | 

Frosch má výhradně ekologické prostředky a my si nyní představím řadu určenou pro děti. Přípravky z řady Baby mají přírodní složení, které je maximálně šetrné i k citlivé pokožce novorozenců a neobsahuje barviva, parfémy a konzervační látky.

Prací prostředek se vyznačuje vysokou prací silou i při teplotách od 30 °C a gel s výtažkem z heřmánku a je vhodný i pro citlivou dětskou pokožku a pokožku alergiků. Odstranit můžete i skvrny, a to pomocí spreje. Má přírodní složení s obsahem citrátu, které si poradí s odolnými a zaschlými skvrnami z kojeneckého prádla. Z bílého i barevného prádla snadno odstraní například skvrny od mléka, kaší nebo dětských příkrmů.

V řadě je i čistič povrchů na dětské doplňky. Je hypoalergenní a dermatologicky testovaný a použít ho můžete například na nábytek, přebalovací pult nebo omyvatelné hračky. Přípravek se vyznačuje neutrálním pH 5,5, neobsahuje parfemaci ani barviva a je doplněný o provitamín B5.

Na dětské nádobí a dudlíky je další přípravek i ten je samozřejmě bez chemie. Díky účinnému přírodnímu složení se postará o odstranění zbytků mléka, šťáv a dalších pokrmů a je šetrný k přírodě i k pokožce. Samozřejmostí je i jeho bezpečnost. Má neutrální pH 5,5, je hypoalergenní a neobsahuje barviva ani vonné oleje.

Více v našem videu…

 

 

Přípravky Frosch můžete koupit ZDE

 

Zdroj: Frosch


You must be logged in to post a comment Login