Architektura a design

VIDEO: Designér Andreas Diefenbach o nové kolekci AXOR MyEdition

Od   | 

Jak vznikala nová kolekce koupelnových baterií AXOR MyEdition, jejíž elegantní a naprosto jedinečný design jsme poprvé v České republice mohli uvidět na sklonku loňského roku? Nejen o tom s předním světovým designérem Andreasem Diefenbachem z Phoenix Design.

25 let od svého založení představila značka AXOR svou jubilejní kolekci AXOR MyEdition – novou dimenzi v oblasti individualizace. Svým čistým designem udává novou cestu a prostřednictvím konceptu umožňujícího individualizaci naplňuje touhu po jedinečnosti. Inovativní je i její proud: PowderRain – smyslný pocit na kůži – poprvé zabudován a použit v umyvadlové baterii. Nově dostala kolekce matný černý kabát: nový PVD povrch byl vytvořen exkluzivně pro jubilejní kolekci AXOR.  AXOR MyEdition je výsledkem nejnovější spolupráce se studiem Phoenix Design, držitelem titulu „Red Dot Design Team 2018“.

Design: přímočarý, monolitický, architektonický

Čistý, přímočarý design vytváří velké jeviště pro seberealizaci a vlastní kreativitu. Baterie se skládají ze dvou částí: těla a desky. Standardně jsou k dostání v provedení chrom/zrcadlové sklo, chrom/černé sklo, matná černá/černé sklo a matná černá/kartáčovaný bronz; baterie je však možné na přání vyrobit také jako kombinaci 11 PVD povrchů AXOR FinishPlus a exkluzivních materiálů a barev AXOR Signature, např. kovu, dřeva, mramoru, kůže a nového povrchu matná černá.  S více než 144 designovými variantami dosahuje individualizace u kolekce značky AXOR ještě vyššího stupně. „Vyjádření vlastní osobnosti prostřednictvím individuálního interiéru, to je luxus. S kolekcí AXOR MyEdition jsme vytvořili prostor pro vlastní kreativitu – barvy, materiály a vzory jsou těmi nejmenšími určujícími prvky baterie vyrobené na míru“, říká Andreas Diefenbach  ze studia Phoenix Design.

Fotogalerie:

 


You must be logged in to post a comment Login