Inspirace

Vánoce sladěné do zlata

Od   | 

Už víte, do jakých barev letos sladíte vánoční výzdobu? Zlatá by mezi nimi rozhodně chybět neměla! Je stále trendy a k Vánocům neodmyslitelně patří. Se spreji Primalex navíc jednoduše dodáte zlatý efekt jakémukoliv předmětu. Třeba šiškám sesbíraným v lese nebo mušlím, které jste si přivezli z dovolené u moře.

Šneci nejen na talíři

S metalickými barvami ve spreji Primalex vám vánoční výzdoba domu či bytu nezabere mnoho času. Stačí si připravit několik drobných přírodnin a jednoduše je nasprejovat. Barvy se nejen snadno aplikují, ale také rychle schnou. Kromě sprejů se zlatým efektem jsou na výběr také spreje ve stříbrné, mosazné či měděné barvě.

Metalické barvy ve spreji jsou vhodné pro různé druhy povrchů. Efektní matný kovový vzhled tak mohou získat třeba šišky, lískové či vlašské ořechy, mušle, nebo dokonce šnečí ulity. Šneci u nás totiž patřili na štědrovečerní tabuli už v dobách první republiky. Skvěle vypadají nejen na talíři, ale také třeba na vánočním věnci!

Zdroj: Primalex

Na ozdobu věnce i svátečního stolu

Všechny předměty si vyskládejte na podložku a nastříkejte je v několika vrstvách ze vzdálenosti 20–30 cm. Poté je nechte dobře zaschnout. Metalické spreje Primalex mají široké využití. Můžete s nimi například nastříkat jmelí nebo modřínové větve a doplnit jimi vánoční vázu. Nasprejované předměty pak lze využít při tvorbě adventního věnce, vánočního svícnu nebo dekorační mísy. Ale můžete je umístit i volně na okno nebo štědrovečerní stůl a podtrhnout tak slavnostní atmosféru. Mějte však na paměti, že by barva neměla přijít do styku s potravinami.

Zdroj: Primalex

Fotogalerie:

 

VÍCE NA PRIMALEX.CZ

 

You must be logged in to post a comment Login