Kuchyně

Už jste slyšeli o kuchyni na zkoušku?

Od   | 

V nových reprezentativních prostorách firmy Blum se dozvíte, jak nábytkové  kování nejen vypadá, ale hlavně jak funguje přímo v nábytku při jeho používání.

Proto je nábytek naplněný věcmi tak, jak to bude u vás doma. Pomůžeme vám s orientací v sortimentu a představíme možnosti použití našeho kování. Nasbíráte inspiraci pro plánování nejen kuchyní, ale také obývacího, koupelnového nebo ostatního nábytku.

Zkušební jízda

Užijte si stavění kuchyně na zkoušku

Koupit kuchyň je rozhodnutí na dlouhá léta. Kuchyně jsou poměrně složité. Až 60% majitelů nových kuchyní by podruhé něco řešilo jinak. Proto poskytujeme službu „Kuchyně na zkoušku“. Ze skříněk na podvozcích s kolečky postavíme vaši budoucí kuchyň dříve, než si ji koupíte. Přijďte k nám na „Kuchyň na zkoušku“! Tím můžete jenom získat. Vyzkoušíte si předem svou budoucí kuchyň ve skutečné velikosti a dostanete odpověď na spoustu otázek. Budete mít dostatek místa pro pracovní desku? Bude se vám pracovat pohodlně a půjde práce od ruky? Vejdou se vám všechny ukládané předměty? A budete k nim mít snadný přístup? Budete mít předem jasno, jak se budete v nové kuchyni pohybovat, co a kam uložíte. Vaše kuchyň bude pak přesně vyhovovat vašim potřebám. Naše skříňky na kolech se dají rozestavit bleskurychle do rozličných uspořádání. V klidu si vyzkoušíte, které uspořádání vám vyhovuje. Službě „Kuchyně na zkoušku“ říkáme někdy zkušební jízda. Vdechne život vašemu projektu nové kuchyně.

 

Klikněte a uvidíte, jak to v praxi funguje 

 

Protože postavit kuchyň na zkoušku zabere nějaký čas, je potřeba si zarezervovat termín a prostor v showroomu Blum a to pomocí rezervačního formuláře >>> zde

Dvě tváře kuchyně: krásná a praktická

Pamatujte, vaše kuchyň má být nejen krásná ale i praktická.

Zdroj: PR článek společnosti Blum, s. r. o.                 

www.blum.com

 

 


You must be logged in to post a comment Login