Koupelny

Úplně nová dimenze ve sprchování

Od   | 

Mohlo by se zdát, že v oblasti sprchování už bylo všechno vymyšleno. Omyl! Objevili jsme úplně novou, doslova převratnou technologii ve sprchování a troufáme si říci, že během několika let bude tento typ proudu ve všech domácnostech. Kdo ho totiž zažije, nebude chtít nic jiného!

Jedná se o nově vyvinutou technologii mikrokapek, které vytvářejí proud nazvaný PowderRain, který je mnohem jemnější než běžné sprchové proudy. Namísto jednoho proudového otvoru má PowderRain u každé trysky hned šest malých otvorů, které proud pomocí promyšlené technologie přeměňují na tisíce mikrokapek. Díky nízké hmotnosti pak mikrokapky dopadají na kůži se sametovou hebkostí. Tím se automaticky omezuje i stříkání, což je velká výhoda u otevřených sprch a obecně není zapotřebí sprchu tolik čistit. K hýčkajícímu a všemi smysly vnímanému požitku ze sprchování navíc přispívá příjemná akustika. Odborníkům se totiž v nové zvukové laboratoři Hansgrohe podařilo snížit hluk u proudu PowderRain při sprchování o téměř 20 procent.

Celé video najdete ZDE

PowderRain je poprvé použit u ruční sprchy Hansgrohe Raindance Select S 120 s označením „P“. Ruční sprcha je vybavena proudy Rain, Whirl Air a nyní také PowderRain pro tři typy sprchování: Rain je jako plný dešťový proud ideální pro obvyklé, rutinní sprchování. Masážní proud Whirl cíleně a účinně oživí kůži a svaly. PowderRain se díky jemným mikroproudům postará o hlubokou relaxaci plnou požitků. Druh proudu se mění velmi snadno, pouhým stisknutím velkého tlačítka na rukojeti. Sortiment PowderRain zahrnuje také horní sprchy Raindance, sprchové sady a Showerpipes v kombinaci s bateriemi pod omítku a na omítku a také termostatickými bateriemi. Neobyčejný požitek ze sprchování se tak dá zařídit v každé koupelně, nezávisle na jejím uspořádání.

 

RUČNÍ SPRCHA S PROUDEM POWDER RAIN JE NYNÍ V PRODEJI V PRODEJNÁCH SIKO
ZA 3 000 KČ VČETNĚ DPH

 

CELÁ REPORTÁŽ NEJEN O NOVÉM SPRCHOVÁNÍ POWDERRAIN


You must be logged in to post a comment Login