Doplňky do bytu

Unikátně skladný mop nové generace

Od   | 

Hledáte efektivního a na skladování nenáročného pomocníka, s kterým snadno a bez námahy obstaráte všechny tvrdé podlahy? Plochý rotační mop Spin and Clean od značky Vileda je přesně tím, co potřebujete!

Spin and Clean od značky Vileda je k dostání od 749 Kč

Unikátní mop Spin and Clean se nejen sám vyždímá, ale i vyčistí! Když totiž mop pomalu stlačíte na trn uprostřed kbelíku, roztočíte hlavici, která je zespodu omývána vodou, drhnuta rotačním válečkem a zbavována nachytaných nečistot. Silnějším stlačením mopu dosáhnete efektivního vyždímání.

Součástí kbelíku je rotační válec, který sejme nečistoty z hadru

Mycí návlek je z mikrovlákna, které odstraní bakterie z povrchu jen za pomocí vody. Tenká mikrovlákna totiž přilnou k povrchu podlahy, kde zachytí nečistoty a více než 99 % bakterií! Návlek pak můžete prát v pračce až na 60 °C, ale bez aviváže, aby zůstaly zachovány benefity mikrovlákna.

Část mycí hlavice je díky speciálnímu kloubu ohýbatelná do pravého úhlu k podlaze. Bez větší námahy tak umyjete sokly, lišty či schody.

 

Spin and Clean je vhodný na všechny druhy tvrdých podlah. Bonusem jsou také kompaktní rozměry kbelíku, aby při skladování zabral jen minimum místa.

Velkou výhodou je velikost kbelíku, takže jeho rozměry dovolují skladování v malé skříňce nebo pod ní.

 

Více informací najdete na www.vileda.cz

 

Podívejte se na mop v akci


You must be logged in to post a comment Login