Rady a tipy

Co umí vchodové dveře do bytu od HT dveří?

Od   | 

V dnešní době už jsou bezpečnostní dveře standardem, bez kterého se neobejde žádná domácnost. Nejen že ochrání majetek a v nejhorším případě i členy rodiny, ale zároveň dokáží dopřát potřebný pocit klidu a bezpečí. Co všechno vlastně umí? Dozvíte se v našem článku.

Vchodové dveře do panelového bytu

Ještě před covidem se v České republice muselo s návštěvou lupičů potýkat 11 tisíc bytů a rodinných domů ročně. Přestože v období covidu toto číslo mírně kleslo, stále se jedná o nezanedbatelný počet. Není proto divu, že stoupla poptávka po bezpečnostních dveřích, které dokáží plány lupičů zhatit.

Vchodové dveře do bytu od české společnosti HT dveře jsou pro lupiče vyloženým utrpením. Mají špičkový design, celokovové jádro, ztlumí hluk z chodby a díky svým tepelně-izolačním vlastnostem si poradí i s případným únikem tepla.

Poradí si s hlukem i ohněm

U HT dveří vám prodají vchodové dveře do bytu s montáží a vy tak budete mít vždy jistotu, že budou díky správné montáži skvěle těsnit. To je obzvláště důležité ve spojení s jejich protihlukovými a protipožárními vlastnostmi.

Dveře vás ochrání před ohněm a zabrání rozšíření plamenů dále do bytu či domu. Dostanete tak potřebný čas k bezpečné evakuaci. Díky protihluku se zase vyhnete každodenním strastem spojeným s bydlením v bytovém domě. Ať už je to hlasitý štěkot sousedova psa, nebo bouchání dveří od výtahu. Protihlukové dveře dokáží utlumit otravný zvuk až o 44 dB.

Pomůžou s drahou elektřinou

Neustále se zvyšující účty za elektřinu netěší nikoho. Co vás ale potěší je, že díky vchodovým dveřím do panelového bytu můžete ušetřit. Ty od HT dveří totiž mají dvojité těsnění, a tak dokáží zabránit úniku tepla. Pokud tedy máte elektrické topení, nebo i jakékoliv jiné, vaše peněženka úsporu určitě pocítí.

Spolehlivě od objednávky až po montáž

Pokud tedy potřebujete nové vchodové dveře do bytu s kukátkem, můžete se spolehnout na HT dveře. Produkty, které vám dodají, jsou certifikované v českých akreditovaných zkušebnách a splňují ty nejpřísnější evropské normy.

Vybrat si můžete z široké nabídky barev a dekorů dřeva. Dveře tak vždy zapadnou do vašeho interiéru. Výhodou je, že díky velkému počtu poboček si vše můžete prohlédnout na vlastní oči ještě před koupí.

Tak co, dopřejete si klid a pořídíte si nové vchodové dveře do bytu?


You must be logged in to post a comment Login