Dětské pokoje

Úložné boxy pro domácnost s širokým využitím

Od   | 

Snad každý z nás má doma věci, které potřebuje jen občas, a ve zbylém čase jsou někde uložené. Lepší varianta je, že dobře víme, kde se nacházejí. V tom horším případě pak dlouho hledáme, kam jsme je po posledním použití dali. A v tom úplně nejhorším je nakonec nenajdeme, nebo když už, tak zmuchlané, poničené nebo rozbité. Ruku na srdce, komu se to nikdy nestalo?

Smartstore classic

Objevili jsme pro Vás pomocníky, kteří množství podobných případů sníží na minimum. V sortimentu skandinávské značky Smartstore jsou úložné boxy různých typů a velikostí. Jsou univerzálně použitelné kdekoliv v domácnosti, počínaje kuchyní nebo koupelnou, přes dětské pokojíčky, šatní skříně, komory či pracovny až po garáže, dílny nebo zahradní domky. Záleží jen na vás, co do kterého boxu chcete uložit.

Nespornou výhodou boxů Smartstore je, že jsou modulární. To znamená, že se různé velikosti dají mezi sebou kombinovat a například na regál nebo do skříně pak ukládat na sebe. Tím se ušetří hodně místa všude tam, kde s jeho nedostatkem bojujete. Zároveň se prázdné boxy dají naskládat do sebe a i v době, kdy je nepoužíváte. Nezaberou tak víc prostoru než je nezbytně nutné.

Smartstore classic

Úložné boxy řady Classic mají víko, které je spolehlivě uzavřené díky dvěma klipům. Obsah boxu je tak chráněn před nežádoucími vnějšími vlivy jako je prach nebo pachy a částečně také před vlhkem. Úložné boxy této řady jsou vyrobené z průhledného plastu, což velmi ulehčí orientaci. Na první pohled je vidět, v kterém boxu jsou uložené brusle a v kterém třeba dlouho nepoužívané, ale přesto důležité dokumenty.

Smartstore classic

Materiál, ze kterého se tyto úložné boxy vyrábějí, je vhodný i pro styk s potravinami. Výrazně se tak rozšiřují možnosti jejich využití v kuchyni. Lze do nich ukládat ovoce nebo zeleninu, stejně tak jako potraviny, které nepoužíváme denně. Jedná se například o načatá balení mouky, cukru, luštěnin nebo těstovin. Omezíme tak jejich oxidaci, vysychání nebo nepříjemné nájezdy hmyzu.

Smartstore classic

Jako velmi praktické využití si dovedeme představit ukládání sezónního oblečení. Šály, čepice nebo rukavice určitě v létě nevyužijeme a můžeme je spolehlivě uložit dozadu v šatní skříni, komoře nebo třeba ve sklepě. Stejně tak se dá naložit i s obuví nebo sportovními potřebami. Naopak třeba plavky nebo plážové potřeby ne všichni pravidelně využívají v zimních měsících.

Smartstore classic

Pro použití v dětském pokojíčku je většina velikostí k dispozici i v růžové nebo tyrkysové barvě. Boxy nemají ostré rohy, takže dětem nehrozí vážnější poranění ani při těch divočejších hrách. Jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného plastu bez použití ftalátů a BPA, proto ani malým dětem nehrozí třeba při náhodném olíznutí žádné zdravotní potíže.

Samostatnou kapitolou může být i použití v kanceláři. Archivace dokumentů pomocí těchto úložných boxů je snadná a přehledná. Navíc vám tyto boxy dobře poslouží i při převozech dokumentů nebo kancelářských potřeb mezi kanceláří a home office.

Smartstore classic

Při prohlížení tohoto zajímavého sortimentu nás napadá další a další využití. A netýká se jen domácnosti, ale i garáže, sklepa, dílny nebo chalupy.  Přesvědčte se i vy, jestli by úložné boxy Smartstore Classic nenašly uplatnění i u vás.

Více na: KRABICKYSHOP.CZ

 

 


You must be logged in to post a comment Login