Inspirace

Tvrzený kámen podle aktuálních trendů

Od   | 

Trendy v oblasti interiérů a designu jdou neustále dopředu. Během roku se odehrává nespočet veletrhů, seminářů a show, kde se každý vystavovatel snaží prorazit s tím nejnovějším, co se v daném oboru nabízí. Nové koncepce se nevyhýbají ani materiálům určeným pro kuchyňské a stolové desky, obklady stěn a další interiérové plochy, mezi které bezesporu patří i vysoce odolný a nadčasový tvrzený kámen.

Právě oblast kuchyní velmi podléhá vlivu aktuálních módních trendů a výrobci kuchyňských desek se snaží své zákazníky nalákat na nové odstíny, vzory a celkové provedení. Seznamte se s novinkami z portfolia tvrzeného kamene TechniStone®, které jsou pro letošní rok číslo jedna v zákaznických preferencích.

Nestárnoucí motiv terazzo

V minulosti už okouzlil řadu zákazníků po celém světě. Klasický a nestárnoucí motiv terazzo. Design v architektuře populární především pro venkovní terasy se vrátil ve velkém stylu. Jeho vzory najdete na nejrůznějších aplikacích v interiéru, zdobí stěny, okna, stolky, podlahy. Variace černé, hnědé a bílé barvy jsou věčné i vděčné, nadčasová kombinace barev je stylová, působí jednotně a vyrovnaně. Materiál Taurus Terazzo Grey od TechniStone® je kombinací přírodních materiálů na jednotném tmavém pozadí. Jeden celek, průkazný svými vlastnostmi, dotvářející osobitou atmosféru interiéru. Klasika.

Krása linií

Ani mramorový vzhled na své popularitě neztrácí, naopak! Jemné linie mohou být velkou ozdobou, stejně jako decentní žilkování inspirované krásou mramoru, vykreslené v tvrzeném kameni. Vysoká odolnost proti poškrábání, skvrnám a bakteriím, pevnost a voděodolnost činí z materiálu Noble Linea od TechniStone®  jeden z nejlepších výrobků na trhu, určených do kuchyní v podobě pracovní kuchyňské desky, koupelen i ostatních prostor domácnosti. Na smetanově bílém podkladu se rozbíhají do spletité sítě, podtrhují půvab detailu. Je skvělou volbou pro všechny, kteří dávají přednost klidným barevným tónům u  dominantních ploch interiéru a naopak rádi experimentují s výraznými doplňky.

Serenity. Senzace plná emocí

Kolekce Serenity je absolutní novinkou v portfoliu TechniStone® a aktuálně patří mezi designově nejzajímavější materiály na trhu. Výrazná bílá žíla na černém pozadí Poetic Black, záhadná Mystery White, populární šedá Fantasy Grey nebo oblíbené varianty bílé Crystal Calacatta Silva a Amnis. Skvěle vypadají v kuchyních i jako velkoformátové desky do koupelen.

Pokud by vás neoslovily aktuální novinky, stále máte na výběr z široké nabídky portfolia TechniStone®, které v současné době nabízí více než 55 designových produktů vhodných pro interiérové i exteriérové plochy.

 

VÍCE INFORMACÍ NA WWW.TECHNISTONE.CZ


You must be logged in to post a comment Login