Kuchyně

Trouba, která nahradí lednici

Od   | 

Chcete jíst zdravě a výživně, nebaví vás vařit každý den nebo zkrátka jen nestíháte připravit večeři pro přátele těsně před jejich návštěvou? Pak právě vás by mohla zajímat revoluční novinka, trouba H-KEEPHEAT od značky Hoover.

Ta totiž uchová jídla ve stejné kondici, jako byste je právě připravili, a to po dobu až 7 dní! Je to díky patentované technologii ExeverTM využívané výhradně značkou Hoover, která bude pokrm bezpečně zahřívat při servírovací teplotě a vy jej v průběhu týdne můžete podávat na stůl v jakémkoliv okamžiku. Paráda, ne?

V trouba s patentovanou technologií ExeverTM jídlo bezpečně zahřívá při servírovací teplotě až jeden týden.

Jak uchovávání potravin v troubě H-KEEPHEAT funguje?

H-KEEPHEAT posunuje návyky uchovávání vařeného jídla směrem k lepší a zdravější variantě díky patentované technologii ExeverTM. Postup je jednoduchý. Uvařené nebo upečené jídlo ať již z trouby nebo třeba z pánve zavakuujete v přiložené vakuovací soupravě (sáčky a vakuovací svářečka), vložíte do trouby a spustíte speciální program, který udržuje v troubě teplotu 63 nebo 70°C dle typu jídla, a to po dobu až 7 dní. Nastavená teplota je dostatečně vysoká na to, aby se v jídle nemnožily bakterie, ale zároveň nízká na to, aby se jídlo neznehodnotilo. Pokrm zůstane chutný, šťavnatý a zachová si své nutriční hodnoty. Vyndat a servírovat jej můžete kdykoliv a vyhnete se tak zbytečnému ohřívání chlazeného jídla v mikrovlnné troubě. Velkou a chutnou večeři pro rodinnou sešlost nebo přátele si tak můžete připravit dostatečně dopředu nebo budete mít vždy po ruce něco teplého do žaludku, když vás bude honit půlnoční mlsná.

Součástí trouby je i vakuovací sada, kterou musíte použít když chcete jídlo udržet delší čas v troubě

Jedna trouba, tři funkce

Kromě uchovávání pokrmů při teplotě servírování můžete troubu využít na klasické pečení v jednom velkém nebo ve dvou oddělených prostorech. Pouhým zasunutím předělového plechu získáte dvě na sobě nezávislé trouby, ve kterých můžete péct při odlišných programech i teplotách, aniž by se smísily chutě a vůně, dokonce ani v případě, že v horní části pečete koláč a ve spodní části rybu. Další výhodou trouby H-KEEPHEAT je možnost zdravého pečení při nízkých teplotách v rozmezí 70–100°C.

Wi-Fi a konektivita

Trouba H-KEEPHEAT je plně připojena k Wi-Fi. V mobilní aplikaci Wizard získáte více než 150 receptů na míru vaší troubě, 20 receptů pro vaření při nízkých teplotách a tipy a triky na používání trouby. Na dálku můžete troubu ovládat nebo sledovat průběh pečení, kompatibilní je s hlasovými asistenty pro chytrou domácnost Alexa a Google Assistant (hlasová funkce je dostupná pouze v angličtině).

Samozřejmostí je připojení k wi-fi


You must be logged in to post a comment Login