Rady a tipy

Třásňový expert na nablýskanou podlahu

Od   | 

Představa úklidem ztraceného odpoledne není nikomu zvlášť příjemná. Žijeme však v moderní době, kdy nám práci mohou usnadnit pomocníci, kteří jsou pro tuto činnost přímo stvořeni. Třeba rotační mop Turbo od značky Vileda, jenž v sobě ukrývá mnoho předností, které zefektivní péči o vaši podlahu.

Speciální mikrovlákna perfektně přilnou k podlaze, kde zachytí nečistoty a více než 99 % bakterií, a to i bez použití čisticích prostředků! Třásně pak můžete jednoduše odepnout a vyprat v pračce při teplotě až 60 °C.

Třásňový mop Turbo je přeborníkem v péči o všechny typy tvrdých podlah. Jedinečná hlavice Turbo mopu je tvořená ze dvou druhů třásní. Bílé tvoří 100 % mikrovlákno, jež zajišťuje snadný úklid každodenní špíny, skvělá absorpce je samozřejmostí. Červené třásně jsou ze speciálního abrazivního materiálu, který nepoškrábe podlahu, ale nekompromisně zatočí s každou špínou. Tato červeno-bíla kombinace umožňuje vyčistit i tu nejodolnější špínu jedním tahem. Tenká mikrovlákna totiž perfektně přilnou k podlaze, kde zachytí nečistoty a více než 99 % bakterií, a to bez nutnosti použití čisticích prostředků! Třásňovou náhradu můžete kdykoliv jednoduše odepnout a vyprat v pračce až při teplotě 60 °C.

Kbelík má speciální rotační systém ždímání, který uvedete do pohybu sešlápnutím pedálu, a odstředivá síla mokrý mop skvěle vyždímá.

Moderní technologie se v případě Turbo mopu týkají i kyblíku. Ten je obohacen o speciální rotační systém ždímání, který uvedete do pohybu sešlápnutím pedálu. Mop se díky odstředivé síle perfektně vyždímá a podlahu vytře rovnou do sucha. Tvar ždímacího koše navíc zabrání, aby voda šplíchala ven. I přes rotační mechanismus je kyblík velmi lehký a manipulaci s ním vám usnadní netradiční podélná rukojeť, díky níž se snadno přenáší. Nechybí ani ryska ukazující maximální množství vody a speciální výlevka pro snadné a intuitivní vyprazdňování.

Třásňový mop Vileda Turbo s trojúhelníkovou hlavicí, která vytře každý kout, zakoupíte už od 999 Kč.

Více informací najdete  ZDE

 

 


You must be logged in to post a comment Login