Inspirace

Toalety splňují nejvyšší požadavky

Od   | 

Se svou důmyslnou technologií WC nabízí Duravit vše, co dnešní spotřebitelé očekávají od klozetu: snadno čistitelné, hygienické toalety vybavené bidetovou funkcí pro maximální pohodlí.

Teplota vody, tlak vody a poloha trysky jsou individuálně nastavitelné.

S cílem uspokojit rostoucí požadavky v posledních letech byly záchody průběžně zdokonalovány s ohledem na splachovací technologie, design, udržitelnost, komfort a hygienu. Dnes je pro splachování zapotřebí pouze 4,5 místo 9 litrů vody. Nové speciální keramické povrchy jsou šetrné k životnímu prostředí. Jsou snadno čistitelné a pomáhají snižovat použití vody i čisticích prostředků. Antibakteriální glazury, která účinně ničí bakterie, splňují požadavky spotřebitelů na vyšší hygienu. Přidáním bidetového sedátka nabízí ještě větší komfort: teplá voda jemně čistí, a tím splňuje potřebu hygieny a čistoty.

Otevřený okraj a efektivní splachovací technologie

Duravit vytvořil příklad čisté účinnosti s pomocí technologie Rimless®, kde se úspěšné kombinuje geometrie, optimalizovaný tok a design. Otevřený design splachovacího kruhu toalety umožňuje inovativní a efektivní spláchnutí. Dochází k proplachování celého vnitřního povrchu mísy. Samozřejmě jsou dodržovány platné normy v oblasti vystříknutí vody mimo klozet a částečně jsou dokonce i překračovány.

Technologie Rimless® umožňuje inovativní a efektivní spláchnutí

Malý objem spotřebované vody, snadno čistitelné

Výsledky hygienického spláchnutí  jsou pouhých 4,5 litru. Díky otevřené, snadno dostupné okrajové oblasti, je mísa velmi snadno čistitelná, a to snižuje podstatně dobu čištění. Osvědčená povrchová úprava WonderGliss dělá toaletu ještě lépe čistitelnou. Volitelná úprava se vpaluje do keramiky a nedává šanci nečistotám a vodnímu kameni: nečistoty nezasychají a následně jsou spláchnuty vodou.

Hygienicky čisté

Alternativní použití glazury HygieneGlaze 2.0 dále zlepšuje hygienické vlastnosti toalety. Nový vývoj není povrchovou úpravou, ale antibakteriální keramickou glazurou, která poskytuje téměř stoprocentní účinnost. Optimalizovaná kombinace čtyř různých iontů kovů a dalších složek tvoří základ pro účinnost HygieneGlaze 2.0, který ničí bakterie a choroboplodné zárodky. HygieneGlaze je během výpalu začleněna do keramické glazury (obrázek 2). Je nanášena na vnitřní straně WC až k hornímu okraji a hubí nežádoucí bakterie, které jsou často skryty ve WC a v pisoárech: po šesti hodinách, je odstraněno až 90 procent, a po 24 hodinách 99, 999 procent – bezprecedentní míry. HygieneGlaze 2.0 je k dispozici pro všechny toalety a vybrané pisoáry.

Glazura HygieneGlaze 2.0 zlepšuje hygienické vlastnosti toalety

Větší komfort s bidetovým sedátkem SensoWash®

Symbióza toalety a bidetu se stává stále více populární po celém světě. Protože nic není tak důkladné a hygienické, přirozené a osvěžující, jako očista vodou. Duravit se na to podíval do hloubky. Výsledek: bidetová sedátka, která jsou dokonale přizpůsobena jednotlivým sériím. Technologie byla důmyslně ukryta, aby vytvořila perfektní vzhled. Bidetová sedátka SensoWash®  je těžké odlišit od klasických díky jejich vyváženém poměru, extrémní plochosti. Vyhovují tak potřebám zákazníků, kteří hledají elegantní estetiku, ale zároveň nabízí komfort moderního WC, a tím i vyšší kvalitu života.

Technologie byla důmyslně ukryta, aby vytvořila perfektní vzhled

Všechny funkce SensoWash® jsou ovládány pomocí dálkového ovládání. Po použití bidetu, je potřeba jednoduše vybrat požadovanou funkci – hýžďová tryska, komfortní mytí nebo dámská tryska – a užili si příjemnou a jemnou očistu s teplou vodou. Teplota vody, tlak vody a poloha trysky jsou individuálně nastavitelné. K dispozici je také funkce nočního osvětlení s LED diodou, která osvětluje interiér.

Všechny funkce SensoWash® jsou ovládány pomocí dálkového ovládání

Model SensoWash® Slim je k dispozici v různých verzích designu a je kompatibilní s osmi sériemi Duravit – Vero Air, P3 Comfort, ME by Starck, DuraStyle, Happy D.2, Darling New, Starck 2, Starck 3.

 

VÍCE TAKÉ ZDE

 

 


You must be logged in to post a comment Login