Ložnice

Toaletní stolek je funkční ozdoba každé ložnice

Od   | 

Máte-li i sebemenší místečko v ložnici, kam by se vešel toaletní stolek, pak ho tam rozhodně zřiďte. Žena získá soukromý prostor a navíc mnoho činností, které by jinak prováděla v koupelně, bude dělat v ložnici. A to se častokrát hodí.

Na fronty v koupelně zapomeňte

Hlavní předností, kterou moderní romantický toaletní stolek nabízí, je bezesporu zajištění absence jakýchkoli front před koupelnou. Veškeré kosmetické úkony bez větších problémů realizujete již v ložnici a do koupelny půjdete pouze řešit osobní hygienu. Stejně tak dokážete ustoupit ostatním členům domácnosti, kteří na koupelnu čekají.

Funkční kus ložnicového nábytku

Toaletní stolek není zařízením, který musí v ložnici stát. Ani ho nemusíte překrývat osvědčené žaluzie, abyste se za něj styděli. V interiéru toaletního stolu musí být zásuvky, police a háčky či další důmyslné systémy na uskladnění kosmetiky a hřebenů či jiných pomůcek a přípravků. Dobrý pozor si při výběru nového modelu dejte také na bytelnou konstrukci zařízení a v neposlední řadě na to, jestli disponuje třeba efektivním a rychlým otevíráním dvířek či výsuvů.   

Designový skvost

Vzhledově nemusí toaletní stolek nijak pokulhávat za ostatním nábytkem, který aktuálně v ložnici je. K dispozici jsou jak moderní variace, tak i zajímavá provedení v rustikálním stylu nebo romantickém vzhledu. Vždyť v dobách minulých měly ženy toaletní stolky ve svých ložnicích běžně. Jednalo se samozřejmě o urozené hraběnky a jiné šlechtičny. Dnes už k tomu, aby byl toaletní stolek v ložnici, není zapotřebí žádného urozeného původu. Dovolit si ho může prakticky každá žena, a to v mnoha podobách.

Kam umístit toaletní stolek a příslušenství?

I tuto otázku se vyplatí si zodpovědět. Na každém místě zrovna není ideální toaletní stolek mít. Třeba stinné kouty, kam nedosáhne interiérové ani moderní pouliční LED osvětlení, zrovna optimální nejsou. Uvažte, že se žena mnohdy snaží pečovat o vzhled v brzkých ranních hodinách. Nezapomínejte ani na přítomnost zrcadla v blízkosti toaletního stolku.

Text: PR, Foto: archiv


You must be logged in to post a comment Login