Doplňky do bytu

Textilie v interiéru? Víme, proč by v něm neměly chybět

Od   | 

Máte pocit, že vašemu domovu něco chybí, ale nemůžete přijít na to, co? Pak se podívejte, zda v něm máte dostatek textilií. Protože právě ty hrají velkou roli v tom, jak se doma budete cítit. Máme pro vás hned několik důvodů, proč by u vás doma neměly chybět.

Minimální náklady s velkým efektem

Doplnění interiéru o textilie je nejrychlejším a nejlevnějším způsobem, jak můžete změnit působení celého prostoru. Ne vždy je nutné kupovat nový nábytek či doplňky. Občas stačí investovat do kvalitnějších látek či hotových textilií. Ideální jsou různé dekorativní polštáře, přehozy, přikrývky, závěsy nebo menší koberec.

Textiliemi snadno proměníte vzhled domova. Zdroj: EGLO Living

Příjemnější atmosféra a hezčí design

Chcete měnit dekorace podle ročního období? Nebo podle vaší nálady? Textilie jsou v tomto případě skvělým pomocníkem. A to i v případě, že toužíte po kompletní změně stylu. Skandinávský interiér se tak může snadno proměnit v boho, vintage, ale i hygge.

Prostor bude osobitější

Textilie v interiéru zatočí s neútulným a neosobním prostorem. Během pár vteřin jej změní v místo, které bude odrazem vaší osobitosti. A to i v případě, že máte stejný nábytek se svými sousedy. Právě dekorace a textilie dodávají bytu na charakteru.

Mnoho podob – přesně podle vás

Textilie mohou mít v interiéru mnoho podob. Můžete si vybírat ze zcela jednoduchých kousků, které mohou hraničit s nenápadností. Možností jsou však i lesklé, bohatě zdobené a honosné kousky. Textilie mohou interiér hezky dotvářet či zdobit. Ale mohou se stát i jeho dominantou. Vše záleží na vašem vkusu. Výrazně mohou vypadat například etno vzory.

Polštáře mohou být jednoduché, ale i výraznější. Interiér doplní, nebo se stanou jeho dominantou. Zdroj: EGLO Living

Spousta materiálů k výběru

Vybírat si můžete nejen z přírodních a syntetických materiálů, ale také z jejich kombinací. A právě díky přidání umělých vláken k přírodním znamená lepší užitné vlastnosti, odolnost, trvanlivost barev či nemačkavost. Na materiálové složení se dívejte zejména při nákupu povlečení, kde jsou vlastnosti textilie důležité.

 

Fotogalerie:

 

 

Více také na E-SHOPU EGLO LIVING

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login