Inspirace

TEFAL: Svítíme na lepší časy

Od   | 

S mnoha povinnostmi v domácnosti vám zcela jistě pomůže nový pomocník z řady parních generátorů značky Tefal. Nejenže silou páry je prádlo vyžehlené a zároveň dezinfikované již po jednom přejetí, navíc s prodlužující se tmou jistě oceníte jeho zcela novou a bezkonkurenční možnost si na žehlené prádlo posvítit! A to vám už neunikne ani ten nejmenší záhyb…

Zdroj: Tefal

Ráno zazvoní budík a vy nevíte, kde vám hlava stojí? Rychle stihnout připravit svačinu, oblečení pro děti a aspoň si udělat kávu, než vyrazíte obcházet školy a školky… Oblečení vytažené ze skříně, které mělo být vyžehlené a připravené jen do něj vklouznout, vypadá, jako by ho přežvýkla kráva, přestože na poličkách trpělivě čekalo od loňského prvního školního dne, než na něj opět dojde. Nevadí! Parní generátory mají jednu obrovskou výhodu, jsou rychle zahřáté a jejich používání je velice snadné. Jejich parní ráz – tedy síla páry – je velmi vysoký, tudíž je prádlo vyžehlené již po jednom přejetí. Parní generátor můžete navíc využít jak pro jemné žehlení hedvábné halenky, tak pro dezinfekci roušek, které jsou v dnešní době naší nedílnou součástí. Vertikální pára vám umožní žehlit tkaninu vertikálně na ramínku nebo „na místě“ (například záclony). No a v neposlední řadě vám náš nový přírůstek Tefal Pro Express Vision na prádlo i pěkně posvítí!

Zdroj: Tefal

Parní generátor Tefal Pro Express Vision (GV9820) je superhrdina mezi parními generátory. Je ještě výkonnější, kompaktnější a pozvedne vaše žehlení na vyšší úroveň. Silné napařování pro rychlé a snadné výsledky zbaví vaše oděvy všech záhybů ve vteřině. Tento parní generátor s vysokým výkonem je vybaven množstvím rozšířených funkcí jako je například rozsáhlejší škála přednastavených programů na rukojeti žehličky nebo automatické nastavení množství páry. Např. Systém Smart Steam páru začne automaticky vypouštět při začátku žehlení a vypne ji, když je žehlička postavena do kolmé polohy. Funkce Anti-drip zabraňuje tomu, aby voda kapala během žehlení a vytvářela tak na vašem oblečení nevzhledné skvrny. Tefal Pro Express Vision disponuje velkou odnímatelnou nádržkou na vodu s objemem 1,2 litru, aby se nemusela voda stále dolévat. Tlak čerpadla 9 barů spolu s extra výkonným parním rázem 750 g/min a nepřetržitým parním výkonem až 180 g/min vyžehlí i ty nejúpornější záhyby.  Intenzivní síla páry zlikviduje až 99,99 % zárodků, virů a bakterií. Žehlící plocha Durilium AirGlide Autoclean přináší nejvyšší kluznost pro rychlé žehlení bez námahy a zajišťuje optimální rozptýlení páry. S povrchem Autoclean bude ke všemu plocha žehličky beze skvrn a dlouhodobě v dokonalém stavu. Přístroj disponuje také vyjímatelným sběračem vodního kamene a zajišťuje tak snadnou údržbu a dlouhotrvající výkon. Zdokonalená technologie tichého chodu je v porovnání s předchozí řadou až dvakrát tišší. Udělejte si ze žehlení zážitek! Doporučená cena je 12 999 korun / 499 EUR / 199 990 HUF.

Zdroj: Tefal

Parní generátor Tefal Pro Express Vision (GV9812) s novou funkcí Smart LED Vision vám posvítí na žehlení pro dosažení dokonalých výsledků, ať už jste v jakékoliv místnosti, bez ohledu na osvětlení. Tento systém zlepšuje průběh žehlení světlem umístěným ve špičce žehličky, které se automaticky zapne, jakmile je přístroj ve vodorovné poloze. Dokáže osvítit každý záhyb, a tím pádem je vaše žehlení rychlejší, efektivnější, ale zároveň i pohodlnější a zdravější, jelikož se nemusíte k oblečení tolik hrbit a zkoumat, jestli je již vaše prádlo bez varhánků. Pokročilá technologie vysokotlakého bojleru poskytuje a zajišťuje nepřekonatelné výsledky na profesionální úrovni v pohodlí domova i při té nejnáročnější péči o oděvy. Tento snadno použitelný vysokotlaký parní generátor je zárukou výrazně rychlejšího žehlení a maximální účinnosti díky kombinaci vysokotlakého bojleru a kontinuální páry až 180 g/min, přičemž intenzivní parní ráz o výkonu 700 g/min a tlak páry až 8,1 barů si poradí i s těmi nejvzpurnějšími záhyby. Pára pod vysokým tlakem proniká hluboko do nitra látky a zajišťuje tak 100% účinnost, což zkracuje dobu žehlení až o polovinu. Intuitivní ovládací panel Direct Control je pro maximální pohodlí umístěn přímo na rukojeti žehličky parního generátoru, kde můžete volit ze tří přednastavených programů. Je ideální pro uspěchaná rána, takže můžete vyjít z domova během chvilky dokonale upraveni. Nabízí totiž žehlení a drobné úpravy na tzv. „poslední chvíli“. Vyjímatelná nádržka na vodu s vysokou kapacitou, umožňuje až 90 minut žehlení, má praktický design a snadné plnění. Díky kombinaci teploty a tlaku páry dokáže tento parní generátor zlikvidovat až 99,99 % bakterií ve všech žehlitelných textiliích. Doporučená cena je 11 999 korun.

 

www.TEFAL.cz

 

www.HOMEANDCOOK.cz

 


You must be logged in to post a comment Login