Koupelny

Systém pro toalety budoucnosti doplňují designová splachovací tlačítka

Od   | 

Co oči nevidí, to srdce nebolí. Příliš často tedy neřešíme splachovací systémy našeho WC, u kterých jsme si zvykli, že jsou skryté pod omítkou a prostě dlouhé roky dělají, co mají. Problém přijde teprve když se porouchají a zjistíme, že přístup k nim není právě snadný, nebo když chceme připojit třeba elektronický bidet nebo toaletu supermoderního typu a zjistíme, že to bude složité. Značka GROHE myslí na budoucnost a vyvinula systém, reflektující momentální trendy. Kromě toho, tlačítko k novému systému si zde vybere opravdu každý.

To, co se schovává za vaší toaletou za zdí, není vůbec nepodstatné, naopak. Správně vybraný systém například dokáže  výrazně šetřit vodou. Montážní rám Rapid SLX je kompatibilní s rozrůstajícím se trendem – rimless technologií splachování. O co jde? O toalety, které disponují mísami bez okrajového splachovacího kruhu a s menším množstvím vody jsou schopné spláchnout mnohem čistěji a efektivněji. K jednoznačné výhodě těchto toalet budoucnosti patří také mnohem lepší údržba a tím i hygiena WC. Montáž takové moderní toalety na současné podomítkové splachovací systémy však může být komplikovaná. Systém Rapid SLX však s touto technologií počítá předem. 

Moderní montážní rám Rapid SLX ušetří vodu a usnadní připojení moderních technologií

Systém připravený na všechno

Se systémem Rapid SLX se nedostanete do úzkých ani v případě, že budete chtít připojit například elektronické či mechanické bidetové sedátko. Systém obsahuje plně funkční, odolnou integrovanou elektrickou zásuvku a vodovodní přípojku pro sprchové toalety. Montážní box také obsahuje dvířka pro přímý vstup, aby byly veškeré výměny, zapojení a modernizace v budoucnu co nejjednodušší a uživatelsky nejpřívětivější. 

72 variant tlačítek

Pojďme se však posunout k tomu, co většinou uživatele zajímá úplně nejvíc, a to je design. Ze systému za zdí je patrná jediná součást, a tou je splachovací tlačítko. I s tak jednoduchou záležitostí je ale možné si designérsky překvapivě vyhrát. Zákazník si může vybrat ze dvou velikostních, tří designových a dvanácti barevných variant a získává tak úctyhodných 72 možností, které mu pomohou vizuálně doladit toaletu přesně podle vkusu a okolního vybavení. A jaké jsou například možnosti? Třeba luxusní měděná, která si dobře rozumí s šedou, černou a bílou barvou.

Měděný odstín je luxusní a neokoukaný.

Nebo si vyberte tvarově i barevně zajímavé šedé tlačítko, které se nesnaží na zdi schovat, naopak, je výrazným kontrastním prvkem, strhujícím na sebe pozornost. Pokud se chcete držet osvědčené bílé klasicky, na výběr máte z mnoha odlišných variant. A co když máte raději něco extravagantnějšího? Můžete zvolit například řadu Nova Light s jemným obrysem z modrého světla.

Tmavé tlačítko působí na světlé stěně velmi zajímavě.

Fotogalerie:

 

VÍCE SE DOZVÍTE ZDE

 


You must be logged in to post a comment Login