Osvětlení

Svítidla ve stejném designu, ale s možností nastavení rozdílné barvy světla

Od   | 

Preferujete stejný design svítidel ve svém domově, ale potřebujete rozdílnou barvu světla? Pořiďte si osvětlení s možností přepnutí barvy světla.

Stejný tvar svítidla vnese do interiéru jednotnost, výsledek působí uceleným dojmem. Zdroj: Aulix

Na trhu existují moderní svítidla s jednoduchým designem a čistými liniemi vhodné do mnoha interiérů, u kterých lze nastavit barvu bílého světla. Světlo stejného designu tak můžete mít jak na chodbě, kde uvítáte spíše studenou barvu světla, tak v jídelně či obýváku, kde spíše relaxujeme, a hodí se sem tudíž spíše teplá barva světla. Tzv. teplotu chromatičnosti si jednoduše na světle nastavíte před montáží. V dnešních moderních interiérech se klade důraz na jednoduchost, a tak jedním typem světla pokryjete potřeby celého domu, čímž krásně sjednotíte interiér. Jsou samozřejmě k dodání v různých velikostech a variantách.

U svítidel můžete snadno změnit barvu bílého světla. Zdroj: Aulix

U větších svítidel je třeba vzít v potaz také intenzita svítidla. Například v obýváku, kde je více místa, se obvykle volí velká svítidla, ale pak můžeme být nemile překvapeni, že je ze svítidla hodně světla, jeho přemíra může být až obtěžující.  Je proto dobré vybírat svítidla s možností regulace intenzity. U některých svítidel ji lze nastavit ve stupních před montáží. Kvalitní svítidla jsou dokonce vybavena LED drivery s funkcí „flicker free“, což znamená odstranění mihotání světla, které může u citlivějších jedinců způsobovat bolesti hlavy. Jednotný design svítidel v celém bytě či domě tak již nebude žádný problém. Stejná svítidla si snadno před montáží nastavíte na požadovanou teplotu chromatičnosti, přesně takovou, kterou v dané místnosti potřebujete.

Podívejte se na světla ve skutečnosti

 

VÍCE TAKÉ NA AULIX.CZ

 

Fotogalerie:

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login