Architektura a design

Světla, která vás zaručeně rozžhaví!

Od   | 

Žhavý podzim! Nový katalog, nové trendy. Zlatavý žár sálá z novinek nového katalogu interiérových svítidel EGLO pro nadcházející sezonu.

A to téměř doslova, protože zlatá je jednou z trendy barev, které se nyní uplatňují v designu interiérových svítidel. V kombinaci s černou barvou dodají tato svítidla interiéru eleganci, lesk a nepodbízivý půvab. Stolní lampička Barbotto, závěsný lustr Pinto Gold nebo stojací lampa Viserbella vzbuzovaly pozornost už na letošním prestižním veletrhu Light and Building ve Frankfurtu, nyní tyto designová svítidla můžete mít doma i vy, a to za překvapivě přístupné ceny.

Lustr Gradoli

EGLO v letošním roce slaví 25 let působení na českém a slovenském trhu a díky vysoké kvalitě svých výrobků, designové nápaditosti a inovativnosti se za tu dobu stalo lídrem v oboru interiérových svítidel.

Závěsné svítidlo Razoni

Obrovský zájem od loňského uvedení na trh přitahuje systém inteligentního osvětlení EGLO connect. Světlo se bude ubírat novým směrem: tím, kterým si určíte vy. Na vás je volba teploty bílého světla, výběr z 16 milionů barev a vytvoření přesně takové atmosféry interiéru, kterou v danou chvíli upřednostňujete. V novém katalogu najdete desítky nových svítidel osazené touto technologií. Pokud upřednostňujete uměřená kulatá, nebo hranatá stropní svítidla, vybírat můžete například ze sérií Voltago-C, Giron-C, Salobrena-C nebo Fueva-C. Preferujete-li odvážnější designérský přístup, poohlédněte se po futuristicky tvarovaných lustrech Moneva-C, Comba-C nebo Fraioli-C. Novátorský systém osvětlení si doma můžete jednoduše instalovat také prostým zašroubováním chytré žárovky connect do vašeho stávajícího svítidla.

Stolní lampa Carlton

Nové a nápadité výrobky najdeme i v dalších oblíbených kategoriích textilních, lamelových, skleněných, minimalistických, nebo například kovových svítidel. Samostatnou kategorii v nabídce tradičního rakouského výrobce tvoří Trend & Vintage. Tato svítidla se těší stále rostoucí oblibě a není proto divu, že jim Eglo věnuje dokonce samostatný katalog. Na jeho dvou stovkách novotou vonících stránkách si na své přijdou příznivci rafinovaného designu, retra, stylů provence, ale také industrialismu a minimalismu.

Závěsná svítidla Pinto gold

Všech téměř 600 novinek z nových katalogů najdete na eshopu www.eglo.cz. Kromě nových lustrů, lamp i lampiček samozřejmě můžete vybírat z přehledně uspořádané nabídky více než 6 000 svítidel EGLO.  Navštívit můžete také firemní prodejnu tohoto tradičního rakouského výrobce interiérových svítidel v Náchodské ulici 2479/63 v Praze 9 – Horních Počernicích.

 

Pro více informací navštivte stránky www.eglo.cz

 


You must be logged in to post a comment Login