Doplňky do bytu

Sušení velkého prádla už nemusí být problém

Od   | 

Chystáte se během jarního úklidu i na praní všech závěsů, ubrusů a povlečení, ale řešíte nesnáz, že na takto velké prádlo nemáte místo na sušení? Vaše trápení vyřeší roztahovací sušák na prádlo Infinity od značky Vileda.

Tento sušák se pyšní tím, že se dá roztáhnout, a to až do rozměru 257 centimetrů se sušicí plochou 27 metrů čtverečních. Je tak ideální na sušení velkého prádla, ale poslouží i pro to klasické. Velmi snadno tak usušíte velké množství prádla, ale díky držáku na malé předměty i spodní prádlo či ponožky. Můžete tak zapomenout na kolíčky nebo nekonečné zvedání spadlých ponožek ze země.

Při sušení velkého prádla oceníte šířku sušáku, která je až 257 cm, a výšku, která je jeden metr.

Silné centrální dráty zabraňují mačkání prádla, a tím následně také zkracují dobu jeho žehlení. Robustní ocelové nohy sušáku zajišťují jeho stabilitu a speciální kloub zabraňuje jakémukoli náhodnému zavření, i když sušák přesouváte.

Rozměr sušáku v rozloženém stavu (š × h × v): 186-257 × 57 × 100 cm. Ve složeném stavu má jen (š × h × v):  57 × 12 × 117.5 cm.

Sušák Infinity je doplněn o zámek bočních křídel, který zajistí, že se vám při skladování nerozevře. Při sušení prádla se může používat i venku, avšak pro jeho uložení se doporučuje mít sušák uvnitř – v suchu a mimo sluneční záření. Uvidíte, jak vám tento pomocník usnadní domácí práce, a to nejen samotné sušení, ale i následné žehlení.

Robustní ocelové nohy sušáku zajišťují jeho stabilitu a speciální kloub zabraňuje jakémukoli náhodnému zavření, i když sušák přesouváte.

Sušák Infinity s příslušenstvím zakoupíte již od 1099 Kč.

 

Více informací naleznete na www.shop.vileda.cz

 


You must be logged in to post a comment Login