Inspirace

Super praktický rotační třásňový mop Vileda TURBO pro snadný a efektivní úklid

Od   | 

Čistou podlahu doma udržíte snadno pomocí toho pravého pomocníka. Rotační třásňový mop Vileda TURBO díky svým unikátním vlastnostem spolehlivě vyčistí všechny druhy tvrdých povrchů a dostane se i do těžko přístupných prostorů pod nábytkem a rohů.

Součástí setu je i kbelík se šlapacím pedálem a rotačním ždímačem, díky kterému hlavici z mikrovláken hravě vyždímáte na požadovanou vlhkost – stačí ji vložit do ždímače a sešlápnutím pedálu nechat odstředivou sílu odstranit přebytečnou vodu.

Třásně z mikrovlákna rychle a řádně vyčistí podlahu a odstraní více než 99 % bakterií a virů* pouze pomocí vody bez nutnosti použití chemikálií. 

Zdroj: Vileda

Sešlapáváním pedálu působí odstředivá síla, která pečlivě odstraní přebytečnou vodu, takže se nemusíte bát použít mop i na dřevěné podlahy. Zdroj: Vileda

Mop tak můžete bez obav použít na všechny typy povrchů včetně dřevěných podlah. Kbelík navíc obsahuje bariéru, která zabrání stříkaní vody ven z kbelíku během ždímání pro maximální komfort při úklidu. Pro co nejsnazší manipulaci při úklidu má kbelík podélnou rukojeť a váží pouhých 1,4 kg a vodu z kbelíku snadno a intuitivně vyprázdníte čelním otvorem.

Díky trojúhelníkové hlavici se dostane i do těžko přístupných rohů. Otočný 360 ° kloub mopu usnadňuje čištění těžko přístupných oblastí. Zdroj: Vileda

Vileda TURBO hlavice z mikrovláken je snadno odnímatelná a lze ji prát v pračce až na 60 °C

Náhrady je možné zakoupit i samostatně. Díky trojúhelníkové hlavici se dostane i do těžko přístupných rohů. Otočný 360 ° kloub mopu usnadňuje čištění těžko přístupných oblastí, jako například pod nábytkem. Kvalitní trojdílná teleskopická tyč má volitelnou délkou, která dosahuje až 125 centimetrů.

Rotační třásňový mop Vileda TURBO díky svým unikátním vlastnostem spolehlivě vyčistí všechny druhy tvrdých povrchů. Zdroj: Vileda

Pro snadný a efektivní úklid volte takové pomocníky, kteří vám práci opravdu usnadní

  • Třásňový rotační mop Vileda TURBO v setu s praktickým a lehkým kbelíkem podlahu efektivně vyčistí a díky mikrovláknu odstraní více než 99 % bakterií a virů* pouze za pomoci vody.
  • Třásňovou hlavici můžete snadno odejmout, vyprat v pračce a používat opakovaně.
  • Rotační ždímač ve spolupráci se šlapacím pedálem snadno odstraní z mopu přebytečnou vodu.
  • Díky trojúhelníkové hlavici a otočnému kloubu se s mopem dostanete i do jinak těžko přístupných míst pod nábytkem či rohů.

Třásňový rotační mop Vileda TURBO zakoupíte od 989,90 Kč. Zdroj: Vileda

*Odstraňuje bakterie E.coli, zlatého stafylokoka a bovinní koronavirus z dřevěných podlah a keramických dlaždic, testováno externí laboratoří.

Více informací najdete  ZDE

 

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login