Architektura a design

Stěrky šité na míru vašim představám

Od   | 

Máte představu o dokonalém interiéru, ale zatím jste nenašli povrch, který by naplňoval vaše představy? Pokud jde o stěrky, firma Němec se snaží svým zákazníkům vycházet vstříc a nebojí se přijímat nové výzvy a je vám schopna vytvořit originální povrch na míru.

Zdroj: Němec

Jedním z takových povrchů je stěrka Granitino. Tato stěrka vznikla na přání paní architektky, která si do interiéru pro svého klienta přála klasickou stěrku Granite. Tento povrch má hrubší strukturu, ale dle návrhu ji bylo potřeba zpracovat v jemnějším provedení. V tomto případě firma Němec poupravila způsob aplikace tak, aby se docílilo jemnější a bohatší „ostrůvkové“ struktury. Díky dlouholetým zkušenostem doladění této stěrky netrvalo dlouho a přišla na řadu realizace.

 

Proč stěrku na podlahu a kam pro ně?

 

V roce 2017 firma Rituals plánovala facelift svých prodejen. Jelikož Rituals pochází z Holandska, bylo nasnadě, že realizaci zadají společnosti ze své domoviny. Jejich očekávání ovšem nebyla naplněna, a tak museli hledat jiné řešení. Oslovili proto lídra na trhu stěrek – firmu Němec, která tento úkol s nadšením přijala.

Zdroj: Němec

Na základě výkresů a podrobnějšího popisu vytvořili hrubší strukturovaný povrch, který příznačně nazvali Holandská stěrka. Pro její velký úspěch již dlouhá léta zdobí vybrané prodejny Rituals v České republice. Vidět jí můžete například na pobočkách Rituals v OC Chodov, na Václavském náměstí, či v pražském showroomu firmy Němec.

Vytváření nových povrchů vždy začíná konzultací se zákazníkem. Vize a požadavky týkající se umístění a dalších charakteristik povrchu jsou při tomto procesu stěžejní. Na základě těchto informací může tým odborníků začít pracovat na vytváření nového povrchu. Nejprve se zhotoví vzorky, se kterými následně společně doladíte požadovaný finální vzhled. Po dosažení optimálního výsledku může být stěrka aplikována u vás doma.

Neváhejte tedy oslovit mistry v oboru. Firma Němec se nebojí výzev a umí vytvářet unikátní povrchy, které odpovídají vašim představám a požadavkům. Jejich cílem je vytvářet stěrky, které vám budou dělat radost dlouhá léta.

Zdroj: Němec

Spojte se s nimi a přijďte se podívat do jednoho ze showroomů v Praze či v Brně, kde vám bude nabídnuta výborná káva doplněná o inspirativní prohlídku.

Tým Němec s.r.o. se na vás bude těšit!

 

Více informací na www.nemec.eu

 

Fotogalerie:

 

You must be logged in to post a comment Login