Inspirace

Stavební pouzdra JAP: Nově s doživotní zárukou

Od   | 

Na návštěvě u známých nebo rodinných příslušníků menší děti nejvíce zaujmou posuvné dveře. Dokážou si s nimi vyhrát tak, že kolikrát nepotřebují jinou zábavu. Jsou fascinovány nejen jednoduchým a hladkým posuvem, ale co je pro ně obzvlášť přitahující, je tunel, do kterého dveře zajíždějí a odkud se zase vynořují. V čem je to kouzlo? ptají se děti. Odpověď je nasnadě. Aby se dveře mohly zasunovat do zdi, musí v nich být zabudované stavební pouzdro.

Troufáte si v duchu odpovědět na otázku, co je stavební pouzdro? Pokud ano, máte pochvalu. Pokud ne, tak jednoduše řečeno, jde o plechovou kapsu, určenou k zazdění do pevné příčky nebo k instalaci do SDK. Dveře jsou pak při otevírání zasouvány do této plechové kapsy a nenárokují si žádný další prostor. Stavební pouzdro představuje bezbariérově řešení a je nepřekonatelnou volbou, pokud potřebujete v interiéru ušetřit prostor.

Stavební pouzdro NORMA PARALLEL. Zdroj: JAP FUTURE

Jediným výrobcem stavebních pouzder v České republice je firma JAP FUTURE. Pan Petr Paksi, jednatel této společnosti doplňuje: „Vyrábíme stavební pouzdra už více než třicet let. Za tuto dobu jsme našim zákazníkům dodali bezmála 500 000 kusů stavebních pouzder v různém provedení. Díky vlastnímu skladovému zázemí umíme, na rozdíl od zahraniční konkurence, dodat stavební pouzdra v pověstném kvapíku“.

V základní nabídce JAP FUTURE jsou stavební pouzdra obložková a bezobložková. Obložková stavební pouzdra NORMA se využívají nejvíce a jsou ve čtyřech kategoriích – NORMA STANDARD, NORMA KOMFORT, NORMA UNIBOX a NORMA PARALLEL. Každá z kategorií zohledňuje typ interiéru, do kterého je zapotřebí dveře umístit.

Stavební pouzdro NORMA STANDARD. Zdroj: JAP FUTURE

Stavební pouzdro NORMA UNIBOX. Zdroj: JAP FUTURE

Bezobložková stavební pouzdra reprezentují pouzdra AKTIVE STANDARD pro jednokřídlé dveře a AKTIVE KOMFORT pro dvoukřídlé dveře. Bezobložková stavební pouzdra bez kompromisů respektují čisté moderní linie zdí bez obložek a jsou tak ideální pro minimalisticky řešené interiéry. Tato stavební pouzdra designově navazují na ucelenou řadu skrytých zárubní AKTIVE, které jsou vhodné pro otočné dveře od většiny výrobců na trhu.

Stavební pouzdro AKTIVE STANDARD. Zdroj: JAP FUTURE

Letošní NOVINKOU jsou stavební pouzdra ATLAS a ELEKTRA, která konstrukčně vycházejí ze stavebního pouzdra NORMA, ale ATLAS navíc dovolí zavěšení nosných prvků, třeba nábytku nebo kuchyňské linky. Stavební pouzdro ELEKTRA upoutá snadným vedením elektroinstalace bez kolize s dveřním křídlem.

Stavební pouzdro ELEKTRA. Zdroj: JAP FUTURE

Všechny zmíněné varianty stavebních pouzder potěší doživotní zárukou a možností dovybavení tichým dorazem pro postupný dojezd, možností atypických výšek až do průchozí výšky 2700 mm, nosností dveřního křídla až 120 kg a kompatibilitou se všemi výrobci dveří, tedy i s námi a našimi dveřmi MASTER nebo IDEA.

„Dlouholeté zkušenosti, kvalitní materiály a technologické zázemí garantují nejvyšší kvalitu našich stavebních pouzder. Troufli jsme si i na nezávislou certifikaci životnosti vozíčků, která byla potvrzena na dobu 98 let“, zdůrazňuje to nejdůležitější Petr Paksi a přidává aktuální novinku: „Firma je na tento výrobek právem hrdá a rozhodli jsme na něj poskytovat zákazníkům doživotní záruku“.

Tiché elegantní řešení, úspora prostor, originální design a kvalitní zpracování. Samé klady, které se jistě při stavbě či rekonstrukci vyplatí mít na zřeteli. Každý ušetřený metr se dnes počítá a se stavebními pouzdry JAP FUTURE k nim vede přímá cesta. Nejen vy, ale i vaše děti dostanou zkrátka to nejlepší, co na trhu je.

 

www.JAPCZ.cz

 

Fotogalerie:

 

 


You must be logged in to post a comment Login