Doplňky do bytu

SPACE TOWER – skříň nejen na potraviny

Od   | 

Skříň, která skýtá spoustu úložného prostoru, s možností variabilního pojetí vnitřku, a rovněž přístupu k uloženým předmětům ze všech stran – to je SPACE TOWER firmy Blum. Máte výborný výhled ze všech stran. Pro bezúchytková čela jsou obzvlášť praktické oba způsoby otvírání od firmy Blum – mechanický i elektrický.

Velkými výhodami výsuvů jsou přehlednost a snadná dostupnost veškerého obsahu, ale i jejich velká variabilita rozměrů a vnitřního vybavení. (Zdroj Blum)

SPACE TOWER je řešení pro praktickou potravinovou skříň s kováním od firmy Blum. Dvířka i variabilně naplánovatelné vnitřní výsuvy je možné realizovat v jakékoli výšce, libovolné šířce i hloubce. Také se vám stává, že si před vařením zapomenete připravit důležitou ingredienci, a když je čas ji použít, nemůžete ji najít? Díky potravinové skříni SPACE TOWER budete mít v zorném úhlu naprosto všechno a žádný předmět nemusíte vyndávat navíc, abyste se dostali k jinému. Jednotlivé zásuvky jsou snadno ovladatelné. Navíc nikde nic nevypadne, zásuvky jsou vysoké a po stranách uzavřené. S přehlednou a variabilní organizací zásob vám pomůže praktické vnitřní dělení. 

Přestože jednotlivé výsuvy unesou až neuvěřitelnou zátěž 70 kg, je velmi snadné je otevřít. 

Systém výsuvů LEGRABOX free používá prvky ze skla. Díky tomu rychle a snadno vidíme, co jsme si kam uložili. (Zdroj Blum)

SPACE TOWER najde využití nejen v kuchyni

V případě SPACE TOWER můžete využít všechny typy kování ze standardního sortimentu TANDEMBOX, osvědčeného systému výsuvů Blum, nebo LEGRABOX, Box systému s rovnými boky. To zajistí jednotný design ve všech skříňkách v kuchyni, a zároveň také spoustu prostoru pro individuální pojetí a uspořádání. Novinku představuje varianta designu LEGRABOX free se zásuvnými prvky ze skla. Výsledkem je vzdušný, lehký, otevřený vzhled, díky kterému ještě lépe vidíme na uložené předměty. S elektrickou technologií otevírání SERVO-DRIVE se do jednotlivých výsuvů dostanete i s plnýma rukama, stačí do nich pouze zlehka ťuknout třeba nohou nebo loktem. Zásuvky se také zlehka zavírají pomocí technologie tlumení BLUMOTION.

Podívejte se,  jak je to snadné ZDE

Říkáte si, že by se vám taková praktická skříňka, do které snadno naskládáte vše potřebné, hodila třeba i v šatně, koupelně nebo dokonce v dílně? SPACE TOWER vám snadno poskytne obrovský úložný prostor a komfortní přístup, kdekoliv a na cokoliv potřebujete.

Více informací naleznete  ZDE

 

 


You must be logged in to post a comment Login