Inspirace

Soutěž o proměnu kuchyně nebo koupelny s nátěry Primalex a Balakryl

Od   | 

Už vás nebaví starší kuchyně, nebo se vám okoukaly obklady v koupelně a toužíte po změně, ale finanční stránka to neumožňuje? My vám můžeme pomoci. Přihlaste se do naší soutěže, která pomůže jednomu z vás za pomocí příslušných nátěrů proměnit koupelnu nebo kuchyni. Jaké jsou podmínky?

Pošlete fotografii koupelny nebo kuchyně, kterou chcete obnovit. Podmínkou je, že součástí místnosti musí být i obklady, které pomocí nátěrů od firem Primalex a Balakryl změníme. A pozor! Natírat nebudeme jen obklady, ale můžeme také kuchyňskou linku, nábytek v koupelně a stěny v místnosti. To vše podle individuální domluvy.

K fotografii napište verš obsahující slova Primalex nebo Balakryl a začněte odebírat alespoň jeden z našich kanálů na sociálních sítích (najdete nás na Facebooku, Instagramu nebo YouTube). Ideálně samozřejmě, když nás budete sledovat na všech platformách, aby vám neuniklo nic z našich novinek o bydlení a zahradách.

Celou proměnu budeme zaznamenávat na kameru a foťák a následně vytvoříme videozáznam i fotoreprotáž, ze kterých se budou moci inspirovat naši čtenáři i diváci. Video vyjde v našem kanálu na STREAM.cz

 

Soutěž startuje 23. 4. 2023 a končí 31. 5. 2023

 

Fotku s veršem posílejte na: lenka@homeincube.cz, nebo vkládejte do komentářů pod vyhlášením soutěže na Facebooku

 

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login