Inspirace

Snadný úklid s všestranným pomocníkem

Od   | 

Hromadí se vám doma hadry všeho druhu i velikosti, a když potom chcete naleštit zrcadlo, nevíte, po kterém sáhnout? Vyzkoušejte multifunkční mikrohadřík Actifibre od značky Vileda, který zvládne umývat, stírat, leštit i utírat jakýkoliv povrch a navíc má perfektní sací schopnosti.

Kouzlo mikrohadříku Actifibre spočívá ve speciální úpravě, která dala vzniknout mikrovláknu 21. století. To v sobě snoubí nejlepší vlastnosti houbového hadříku, leštícího hadru na okna a klasického mikrovlákna. Díky nejnovější technologii má skvělé absorpční schopnosti a zanechává za sebou nejen čistý ale i lesklý povrch už po jednom tahu.

Materiál Actifibre je velmi jemný a šetrný, takže se nemusíte bát poškrábaného nábytku či obkladů v koupelně. Navíc mikrohadřík vše uklidí jen s trochou vody. Před použitím ho stačí pouze mírně navlhčit, přesto za sebou zanechá hygienicky čistou plochu, a to bez přidání chemických přípravků. Po úklidu jej zase jednoduše opláchnete pod tekoucí vodou, nebo ho můžete vyprat v pračce, avšak pozor! Bez aviváže.

Mikrohadřík Actifibre je k dostání od 39,90 Kč

 

Více informací najdete na www.shop.vileda.cz

 

Hadřík jsme vyzkoušeli i my!

 


You must be logged in to post a comment Login