Rady a tipy

Sledujte live a buďte in!

Od   | 

Náš on-line magazín je pravidelně každý rok mediálním partnerem největší vzdělávací akce v oboru interiérů – konference Interiéry. Ani letos tomu není jinak. Tedy jinak to je! Konference, která přináší mnoho novinek a zajímavostí z oboru, je letos výjimečně on-line. A co je také důležité – je pro každého bezplatně i bez registrace. Je však třeba sledovat live, protože záznam nebude k dispozici.

Jestliže se tedy chcete dozvědět víc z oboru, dejte si do diáře čtvrtek 5. listopadu od 9 do 14 hodin a připravte si k PC dostatek občerstvení, ať vám neunikne žádná z přednášek.

Hlavní téma 9. Ročníku akce zní doba virtuální & doba vizuální“.

Na jaké přednášky se můžete těšit?

Vystoupí zde designérka a zakladatelka organizace Czechdesign MgA. Veronika Loušová, která bude hovořit o úskalí navrhování interiérů z virtuálních podkladů, jako jsou například pdf katalogy, a dotažení projektu do reálného cíle s maximální přesností.

Mezi zajímavé přednášky patří i téma barev a jejich používání v historii a dnes. Tato přednáška nese příznačný název „Šedá jako odraz naší společnosti“ a přednese ji Ing. Martin Čermák.

Designéry bude jistě zajímat přednáška Ing. Jana Kratochvíla, který upozorní a shrne všechny možné chyby při tvorbě vizualizací.

Zazní také příspěvek, který má za úkol interpretovat vybraná data z národních statistických úřadů zemí EU a prezentovat je ve vztahu k bydlení a interiérové tvorbě. To odkryje řadu zajímavých faktů o procesu tvorby interiérů nejen v ČR, ale i ve srovnání s okolními státy.

Podíváme se také do historie, kdy se virtuální realita ani vizualizace nepoužívaly, a přesto se tvořily krásné projekty. O tom nás přesvědčí historička umění PhDr. Dagmar Koudelková.

Speciálním hostem bude Marek Hrkal, autor knihy Odprezentuj, jehož přednáška zní „Zbořte přežité prezentační mýty“. Ta bude užitečná nejen designérům, ale téměř všem profesím, které musí umět prezentovat své výsledky práce.

Odkaz na živý přenos najdete ve čtvrtek 5. listopadu ráno v 9 hodin na www.konference-interiery.cz

 

Není třeba žádná registrace, žádná platba – prostě jen kliknout!

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login