Inspirace

Skladný a přesto prostorný: Roztahovací sušák na prádlo Vileda Infinity Flex, s námi 20% sleva!

Od   | 

Nevejde se vám na jeden sušák prádlo, takže musíte mít dva a ty zabírají v už tak přeplněné domácnosti další prostor? Pomocníkem je roztahovací sušák, který je ve složeném stavu stejně velký jako standardní modely, ale díky teleskopickým drátům je u něj možné sušící plochu násobně zvětšit.

Postranní křídla u sušáku Vileda Infinity Flex jsou vysoká, a tak je možné na ně pohodlně pověsit i dlouhé kalhoty nebo šaty, aniž by dosahovaly až na zem. Zdroj: Vileda

V malém prostoru je sušení prádla často noční můrou, což se se sušákem Vileda Infinity Flex stát nemůže. Tento variabilní pomocník je pohodlný zejména díky tomu, že ho lze roztáhnout, a celkově tak získat 30 metrů pro sušení. Skvěle se proto hodí například na ložní prádlo, větší osušky či ubrusy. A pokud potřebujete ještě nějaké místo na sušení navíc, lze prádlo pověsit na boční křídla sušáku. 

Při maximálním otevření dosáhnete celkem až 30 metrového prostoru pro sušení prádla. Zdroj: Vileda

Tři důvody, proč mít doma sušák Vileda Infinity Flex

  1. Díky teleskopickým drátům, které lze roztáhnout až do 2 metrů, získáte prostor pro sušení objemnějšího prádla.
  2. Sušák Vileda Infinity Flex je ideálním pomocníkem díky vysokým křídlům, na které lze pověsit i delší oděvy, jako jsou kalhoty nebo šaty. 
  3. Svým do detailu řešeným provedením je sušák velmi stabilní a již při koupi je téměř smontovaný. 

Teleskopické centrální dráty jsou nastavitelné od 117 cm až do 205 cm. Zdroj: Vileda

Roztažitelný a opravdu odolný

Hlavní inovací v technologii jsou teleskopické dráty, které se po pár použitích neprověsí, jako to vídáme u jiných typů sušáků, ale naopak díky své síle zůstanou pořád stejné. Dráty jsou nově také silnější, tudíž se na prádle nebude objevovat tolik záhybů a vy nebudete mít příliš práce s následným žehlením. Sušák Vileda Infinity Flex poskytuje dobrou stabilitu, kterou zajišťují pevné paralelní nohy, a to i v tom případě, kdy je sušák maximálně zatížený. 

 

 

Sušák je vyroben z oceli a hliníku, proto ho lze použít jak vevnitř, tak venku. Vždy se ale po usušení prádla snažte pomocníka umístit zpět na suché místo. Také skladování je hračka, pomocí bezpečnostního zámku se křídla uzamknou, a samy se tak neotevřou. 

Materiál dovoluje používat sušák venku i vevnitř. Zdroj: Vileda

KOUPIT HO MŮŽETE ZDE

 

 

 

Fotogalerie:


You must be logged in to post a comment Login