Rady a tipy

Kde si půjčit na pračku, sporák či chladničku ještě dnes?

Od   | 

Vypověděl vám domácí spotřebič službu v době, kdy se to hodí nejméně, a vám už nezbývají peníze na koupi nového? Jenže co dělat, když jde o životně důležitou chladničku, sporák, či pračku, bez níž to také dlouho nejde? Řešení může v tomto případě nabídnout krátkodobá půjčka na cokoliv se zasláním do 10 minut.

O jakou částku můžete žádat a s jakou splatností? 

Jelikož lze většinu domácích spotřebičů pořídit za rozumnou cenu, odpovídá tomu i výše úvěru. Pokud žádáte poprvé, můžete si půjčit až 10 000 korun, přičemž spodní hranice je tisícovka. Peníze pak vrátíte najednou během 5 až 30 dní, tedy podle toho, jak to vyhovuje vám a jak sami cítíte, že to zvládnete.

Zdroj: Blum

Jaké podmínky má rychlá půjčka na cokoliv?

Splňovat stačí naprosté základy, podle nichž bude možné posoudit, zdali posíláte žádost skutečně vy. Hned na úvod zmiňme, že je nutná plnoletost, tedy věk alespoň 18 let (včetně), a k tomu:

  • dva doklady totožnosti (občanský spolu s řidičským průkazem, případně místo něj cestovní pas nebo rodný list)
  • pravidelný příjem (uznáván je ze zaměstnání, podnikání i jiných zdrojů)
  • vlastní bankovní účet (na konto někoho jiného vyplácet nelze)
  • telefonní číslo a e-mailovou adresu

Zdroj: Candy

Schválení i vyplacení je hotové do 15 minut

Jakmile žádost vyplníte a odešlete ji, přistane na stole pracovníkům, kteří ji během pěti minut vyhodnotí a zašlou vám informativní SMS a email. No a jestli bude vše v pořádku, stačí už jenom podpis smlouvy na dálku. Hned poté vám bude online půjčka vyplacena na účet, kde se díky okamžitým platbám objeví asi do 10 minut.


You must be logged in to post a comment Login