Rady a tipy

Kde si půjčit v hotovosti na cokoliv a bez otázek?

Od   | 

Nečekané výdaje nebo plánované pořízení nového nábytku do dětského pokoje? Ať je účel využití jakýkoliv, poskytne vám nebankovní společnost až 70 000 Kč na ruku. Pro peníze ani kvůli podpisu smlouvy ale nikam nemusíte, vše s vámi vyřídí obchodní zástupce při osobní schůzce. Třeba u vás doma nebo v kavárně, kde vám předá peníze.

 

Jakou částku lze v hotovosti získat

Úvěrový limit je dostačující pro většinu výdajů, které mohou vzniknout v běžné domácnosti. Třeba když chcete vyměnit chladničku a pračku, nebo vyrovnat dluh na kreditce. Od nebankovní společnosti můžete na tyto i jiné účely získat půjčku70 000 Kč a využít je na cokoliv. Vždy byste si přitom měli v hotovosti půjčovat pouze tolik, kolik reálně potřebujete.

Půjčit si můžete na nové zařízení dětského pokoje. Zdroj: Home Style

Splatnost hotovostního úvěru

Kolik chcete hradit si rovněž zvolíte podle sebe, respektive dle svých finančních možností. Poskytovatel umožňuje rozložit úhrady do 45, 60 nebo 80 týdnů, což znamená splátky už po pár stovkách. Závazek by proto neměl váš rozpočet zatěžovat více, než si skutečně můžete dovolit.

Rychlá online žádost a odpověď za pár minut

Ačkoliv se jedná o hotovostní půjčku a její předání tedy probíhá osobně, k prvotnímu kontaktu slouží jednoduchý online formulář, v němž vyplníte základní údaje a vyčkáte na kontakt od pracovníků. Ti se vám ve většině případů budou věnovat během pár minut po obdržení informací, a vaši žádost také zvládnou předběžně vyhodnotit.

Půjčku v hotovosti máte už druhý den

Na peníze nebudete čekat dlouho a zároveň pro ně nemusíte nikam chodit. Kamkoliv v České republice za vámi totiž přijede obchodní zástupce, který vám předá smlouvu a půjčku na ruku. Schůzka je obvykle možná hned druhý pracovní den, ať bydlíte ve městě nebo na vesnici.

Půjčku můžete využít také na nové vybavení kuchyně. Zdroj: Franke

Finance lze využít na cokoliv

Jestli se vám zrovna rozbila pračka a potřebujete novou, nebo plánujete obměnu nábytku v domácnosti, nemusíte nikomu hlásit. Nebankovní společnost totiž poskytuje úvěr na ruku jako bezúčelový, a není tedy nutné dokládat, na co peníze padnou. Platí však, že byste je měli využívat smysluplně.

 


You must be logged in to post a comment Login