Články

Rychlá nebankovní půjčka na splátky do 10 minut

Od   | 

Když si chcete pořídit nové vybavení do domácnosti, plánujete předělat koupelnu, a nebo jste si vyhlédli auto na dojíždění do práce, může vaše cíle zafinancovat nebankovní půjčka na splátky s vyplacením do 10 minut. Žádost vyplníte klidně z mobilního telefonu a splňovat stačí pouze základní podmínky.

Jaká částka je vám k dispozici a na jak dlouho?

Na co peníze chcete nemusíte nikomu sdělovat, nebankovní půjčka na splátky je totiž poskytována jako bezúčelová. K dispozici přitom máte od 20 000 do 150 000 korun, ať jste nový klient, nebo žádáte opakovaně. Na splacení si pak můžete vzít od 12 do 36 měsíců a sami si určit, jak dlouhá splatnost bude. Obecně přitom platí, že čím kratší ji zvolíte, o to méně přeplatíte na poplatcích.

Nikomu nemusíte sdělovat, na co chcete peníze použít. Třeba na novou koupelnu. Zdroj: Hansgrohe

Jaké podmínky má nebankovní půjčka na splátky

I když někde stále zastávají „tvrdou byrokracii“, v tomto případě to nutné není a stačí splňovat minimální požadavky. Pokud jste dosáhli plnoletosti a máte pravidelný příjem (ze zaměstnání, podnikání či jiného zdroje), stačí už doložit jenom následující:

  • dva doklady totožnosti (OP a ŘP, případně místo něj cestovní pas či rodný list)
  • aktuální telefonní číslo a e-mail
  • bankovní konto vedené na své jméno

Toužíte po nové toaletě a nemáte zrovna prostředky? Zdroj: Grohe

Kdy budou peníze vyplaceny na účet

Jakmile vyplníte žádost a odešlete ji, dojde během pěti minut k jejímu posouzení, a pokud bude vše v pořádku, dorazí vám hned poté také smlouva. Tu je třeba podepsat na dálku a zaslat zpět, aby vám pracovníci mohli nebankovní půjčky na splátky vyplatit. Díky okamžitým platbám, které dnes podporuje většina českých bank, to obvykle netrvá déle než 10 minut.

 


You must be logged in to post a comment Login